Субота, 26 вересня

Сьогодні, 12 жовтня, відбулась прем’єра першого українського пригодницького фільму-фентезі. «Сторожова застава» – це стрічка, знята українським режисером Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної повісті-легенди Володимира Рутківського.

Фільм розповідає про школяра Вітька, якому вдалося через загадковий портал часу потрапити в минуле, на тисячу років тому. Знімальний процес розпочався в листопаді 2015 року. Серед локацій – скеля Олекси Довбуша в Карпатах, Коростишівський кар’єр, Тетерівський кіш та місто Буча. Навесні минулого року відбулися дозйомки картини.

Українська акторка театру та кіно, продюсерка та громадська діячка Ірма Вітовська-Ванца прогнозує новій українській стрічці успішний прокат та любов глядачів далеко за межами нашої країни.

Журналістка Ірина Гудима на своїй сторінці порівняла «Сторожову заставу» з голлівудськими стрічками та відзначила високий рівень української мови акторів.

Любомир Левицький, кліпмейкер та кінорежисер, відзначив прогрес українського кіно.

Директорка з розвитку студії «Квартал 95» Ірина Побєдоносцева привітала колег із прем’єрою та окремо оцінила рівень гумору в картині.

Режисерка Оксана Артеменко зізналась, що фільм виявився кращим, аніж вона очікувала та окремо привітала режисера та одного з акторів.

Андрій Міщенко, член парламентської фракції ВО «Свобода», назвав екранізацію книги Володимира Рутківського викликом американській кіноіндустрії та порадив усім неодмінно сходити на показ.
На Твітері було зафіксовано такі реакції:

 

Залишити коментар