Середа, 30 вересня

Сьогодні, 17 жовтня, відбулася всеукраїнська акція «Велика політична реформа». Серед головних вимог активістів – скасування недоторканності, вибори за відкритими списками та утворення Антикорупційного суду. Серед ініціаторів мітингу – депутати Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Володимир Парасюк, Світлана Заліщук, політичні сили ВО «Свобода», партії «Демократичний Альянс», «Об’єднання “Самопоміч”», «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» та інші.

Напередодні акції один з організаторів Єгор Соболєв на своїй сторінці зазначив, що не бачив такої рішучості у громадян ще з часів Євромайдану. Депутат фактично назвав два сценарії розвитку події: або влада почує вимоги мітингувальників, або доведеться змінювати «тих, хто зберігає звички та схеми Януковича».

Не менш завзято агітував своїх читачів до участі в акції Андрій Садовий. Міський голова Львова та лідер політичної партії «Об’єднання “Самопоміч“» заявив, що невиконання вимог організаторів «Великої політичної реформи» призведе до «панування влади олігархії».

Допис Андрія Садового на своїй сторінці поширила головний редактор усеукраїнської газети «День» Лариса Івшина. Журналістка впевнена: всі вимоги, висунуті активістами, мають адресуватися Верховній Раді, а подібні заходи є лише сигналом зовнішньому світу про нестабільність у нашій країні.

Також Івшина звернула увагу, що більшість депутатів-організаторів – представники президентської фракції.

Історик та політичний експерт Євген Магда здивувався деяким діям організаторів та поділився з читачами поміченим технологічним прийомом.

Антон Пугач, голова наглядової ради «Мультиплекс холдинг», висловився рішуче проти акції «Велика політична реформа» та назвав дії Мустафи Найєма «рєбячеством».

Бізнес-тренер Сергій Лисов у своєму дописі доволі детально пояснив, чому акція 17-го жовтня не призведе до позитивних змін і дав пораду, як навчитися любити.

Український письменник Олег Шинкаренко прокоментував ситуацію у доволі сатиричній формі.
На Твітері було зафіксовано такі реакції:

Залишити коментар