Вівторок, 20 жовтня

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України повідомило, що в неділю, 29 жовтня, в Одесі близько 08:45 щонайменше 40 невідомих осіб у балаклавах здійснили спробу рейдерського захоплення частини території військового об’єкту, який є власністю Міністерства оборони України. Речник одеської поліції Руслан Форостяк повідомив, що інформація про спробу рейдерського захоплення військової частини не відповідає дійсності.

На офіційній сторінці командування Повітряних ЗСУ повідомляється, що невідомі особи, які позиціонували себе як представники торгово-розважального центру City Center, частково демонтували огорожу та здійснили вивіз військового майна в невідомому напрямі.

Представництво «Правого сектору» в Одесі закликало містян до консолідації та готовності будь-якої миті дати відсіч ворожим елементам.

Громадський активіст та екс-керівник «Правого сектору» в Одеській області Сергій Стерненко у своєму дописі розповів про передісторію події та звинуватив міську владу в незаконній передачі земель Міністерства оборони України третім особам.

Речник одеської поліції Руслан Форостяк повідомив, що жодного рейдерського захоплення молодиками у балаклавах не було. Форостяк назвав ситуацію конфліктом двох суб’єктів господарювання.

Журналістка Олена Добровольська звернула увагу на прояв посттравматичного синдрому, через який після звістки про спробу захоплення військової частини у свідомості виникають асоціації з анексією Криму.

Колишній помічник голови державної прикордонної служби України Роман Шевченко наголосив на тому, що посадовими особами Одеської міської ради вчиняється спроба відчуження земель аеродрому державної авіації.

Журналіст та головний редактор порталу «Цензор.Нет» Юрій Бутусов припустив, що подібна ситуація може бути відпрацюванням сценарію майбутньої війни.

Одеський поет Андрій Хаєцький відреагував на подію у віршованій формі.

Залишити коментар