Четвер, 26 листопада

Учора, 7 листопада, Верховна Рада України не підтримала постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Постанова, котру в 2016 році вніс до парламенту народний депутат Сергій Каплін, підтримали лише 31 нардеп, 102 – проголосували проти, 56 – утримались. Перед голосуванням представники «Батьківшини», «Радикальної партії», «Народного фронту» та «Опозиційного блоку» заявили, що не підтримають постанову про звільнення Авакова. Згідно з пояснювальною запискою, постанова була подана через провал реформи поліції.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що результати голосування засвідчили підтримку народними депутатами політики Арсена Авакова попри політичну кампанію, спрямовану проти родини міністра.

Політичний оглядач та блоґер Олексій Мінаков зазначив, що нардепи просто не проголосували проти Авакова через звичайний страх. Мінаков перерахував декілька аргументів на користь звільнення міністра внутрішніх справ та пояснив, як і чому голосували народні обранці.

Нардеп Андрій Лозовий повідомив, що серед тих, хто підтримав відставку Арсена Авакова, багато хто є частим гостем його приймальні.

Екс-журналіст та народний депутат Мустафа Найєм переповів короткий діалог, який стався в нього з невідомим журналістом одразу після голосування. Нагадаємо, Найєм підтримав пропозицію звільнення Авакова.

Блоґер Мирослав Олешко відреагував на провал голосування доволі скептично, опублікувавши текст, в якому з відчутним сарказмом розповідає про «перемоги» міністра внутрішніх справ.

Волонтер Роман Сініцин опублікував допис журналіста Дмитра Лиховія, в якому останній стверджує, що звільненню Авакова заважають лише його власні амбіції та маніпулювання.

Юрій Дерев’янко, народний депутат, що підтримав на голосуванні відставку Арсена Авакова, пояснив, чим були змотивовані його дії та чому міністра все ж варто звільнити.

Політолог Олексій Голобуцький переконаний, що результати голосування лише засвідчили неактуальність цього питання на сьогодні, а ініціатор звільнення Сергій Каплін вже й сам встиг забути про власну постанову.

Блоґер Володимир Бойко впевнений, що звинувачувати Арсена Авакова у провалі поліцейської реформи неможливо, бо на це немає жодних підстав. Подібні постанови, на думку Бойка, мають подаватися з аргументами, що безпосередньо стосуються міністра внутрішніх справ. Наприклад, розкрадання державного бюджету.

 

Залишити коментар