Неділя, 27 вересня

Нещодавно мешканці села Прилиманського Овідіопільського району Одеської області могли спостерігати за польотом квадрокоптера, до котрого прилаштували ікону Казанської Божої Матері. Ініціатором цього заходу виступила місцева підприємниця, котра у такий спосіб сподівалася змінити на краще криміногенну ситуацію в рідному селі.

Українська журналістка, медіатренер та письменниця Зоя Казанжи до останнього сподівається, що інформація про політ ікони над селом була звичайною комерційною рекламою про технологічні можливості дрону.

В’ячеслав Грубий, директор компанії аерозйомки GoProkat, котрий допоміг із технічним забезпеченням польоту, анонсуючи свою місію, дещо посміявся над замовником, подякувавши Богові.

У коментарях до цього допису друзі В’ячеслава давали йому поради та відкрито насміхалися над ідеєю.

Вже після закінчення польоту ставлення Грубого змінилося: він обіцяв блокувати всіх, хто насміхатиметься над почуттями вірян.

Одесит Ярослав Білий, попри твердження організаторів заходу, повідомив, що дрон наприкінці своєї місії все ж впав.

Київський журналіст та соціолог Андрій Манчук іронічно зазначив, що майбутнє «починається вже зараз».

Відреагували на новину і поза межами Одеської області, зокрема в Запоріжжі. Максим Караванський порадів існуванню «кадилодрону».

Геолог Діна Головченко посміялася над можливими позитивними наслідками таких заходів.

Одеський поет Станіслав Домбровський відреагував на новину у віршованій формі.

Радник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис порадив свідомо підходити до написання дописів у мережі, бо врешті вони можуть перетворитися на реальність.

Мешканець Дніпра Вадим Соколов підсумував, що факт цієї події, – єдине, що варто знати про християнство.

Голова «Громадського телебачення» в Черкасах Олексій Хуторний запевнив, що не завадить політати такому дрону і біля місцевої міської ради.

 

Залишити коментар