П'ятниця, 27 листопада

Одеський суд конфіскував нафтопродукти вартістю понад 800 млн грн у справі бізнесмена Сергія Курченка, наближеного до екс-президента України Віктора Януковича. Нагадаємо, 30 травня прокуратура Одеської області погодила й надіслала Сергію Курченку повідомлення про підозру у створенні злочинної організації та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. Суд арештував майно підозрюваного та виніс рішення про заочне засудження.

Про арешт повідомила на своїй сторінці прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що конфісковане паливо надійшло на територію України для реалізації злочинною організацією під керівництвом Сергія Курченка без сплати митних платежів.

Деталі конфіскації повідомили на офіційній сторінці прокуратури в Одеській області.

Назар Приходько, волонтер, блогер та журналіст, здивувався тому, що можливо конфіскувати майно олігарха, але нереальним є ув’язнити нардепа, котрий скоїв правопорушення.

Політтехнолог Віктор Уколов поставився до цієї новини доволі скептично та зазначив, що невдовзі мають з’явитися «захисники конфіскованого».

Екс-радник прем’єр-міністра Володимир Цибулько пов’язав конфіскацію майна Сергія Курченка з нещодавнім оновленням складу Верховного суду України.

Одеський лікар Ігор Чернобаєв впевнений, що невдовзі з’являться невдоволені арештом нафтопродуктів, котрі запевнятимуть, що влада зробила це незаконно.

Працівник митної служби Павло Верещагін опублікував детальну інформацію передумов конфіскації майна Курченка.
На Твіттері було зафіксовано такі реакції:

Залишити коментар