Четвер, 22 серпня

Нещодавно екс-радник міністра МВС Арсена Авакова Ілля Кива завітав на ефір телеканалу «Еспресо», де разом із ведучим Богданом Буткевичем записав виступ у стилі реп-батлу. Відео з Кивою та Буткевичем викликало обурення у користувачів соціальних мереж та розцінилося ними як форма прихованої політичної агітації. Однак знайшлися й ті, кому виступ сподобався. Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина Арсена Авакова Інна Авакова увійшли до структури власності телеканалу «Еспресо» та стали його кінцевими бенефіціарами разом із дружиною нардепа Миколи Княжицького.

На своїй сторінці Ілля Кива розкритикував почуття гумору українців та повідомив ведучому передачі про готовність у будь-який момент знову завітати у ролі гостя.

Журналіст та ведучий програми Богдан Буткевич, коментуючи обурення глядачів, заявив, що «ЧБ-шоу» є гумористичною програмою, в якій він готовий жартувати та «батлитись» із будь-якими політиками, котрі погодяться вийти із зони власного комфорту. Також Буткевич додав, що присутність у програмі політиків зумовлена бажаннями аудиторії.

Співавтор програми журналіст і сценарист Юрко Космина зазначив, що не відчуває жодного сорому за запрошення Іллі Киви, а також розповів, що текст виступу та одяг для екс-радника Авакова обирали журналісти.

Журналіст і політичний оглядач Мілан Лелич зізнався, що йому сподобався виступ Іллі Киви та Богдана Буткевича, а також продублював пояснення Юрка Космини.

Координатор організації «Сильні громади» Валентин Красноперов також підтримав журналістів «ЧБ-шоу», зазначивши, що головна проблема полягає у надмірній законсервованості глядачів.

Журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва впевнена, що головним результатом програми Буткевича та Космини є викликана реакція. Також журналістка звернула увагу, що критики за запрошення Іллі Киви зазнав лише канал «Еспресо», тоді як політик часто буває гостем безлічі інших українських ЗМІ.

Журналістка Надія Сасс розкритикувала Іллю Киву та його виступ на «ЧБ-шоу» і запросила своїх друзів до обговорення цієї теми.

Блогер Юрій Ситник, коментуючи «ЧБ-шоу», зізнався, що хоче нових президентських виборів, з іронію додавши можливі варіанти кандидатів: Зеленський, Вакарчук та Кива.

Режисер та редактор Іван Четверик назвав спробу імітації реп-батлу «дном» та в своєму особистому рейтингу змістив «Еспресо» на найнижчі позиції.

Історик і політичний експерт Євген Магда, публікуючи запис свого виступу на «Еспресо», жартівливо звернувся до Богдана Буткевича з готовністю також завітати на «ЧБ-шоу».

Роман Келемен, юрист і журналіст, назвав цю ситуацію цирком із правоохоронного органу МВС. На думку Келемена, подібне лише сприяє послабленню стабільності в Україні.

Блогер Володимир Жереб зазначив, що виступ Іллі Киви є яскравим прикладом політичної агітації. Однак зрозуміти, на кого націлене «ЧБ-шоу» та хто голосуватиме за екс-радника Авакова, блогер не може.

Одеський поет Станіслав Домбровський назвав батл із Кивою навіть не смішним, а просто страшним.

Харків’янка Tessa Brain також підтримала думку, що подібні програми є лише інструментом просування Іллі Киви, та пригадала, як Арсен Аваков називав його майбутнім президентом.

Геннадій Борисичев, адвокат та голова суспільного руху «Земляки», розкритикував випуск програми «ЧБ-шоу» та закцентував увагу на глядачів у залі, котрі лише збільшили абсурд ситуації.

Залишити коментар