Субота, 24 серпня

До України завітав легендарний режисер, володар «Золотого лева» і «Пальмової гілки» Девід Лінч. Це вже другий візит режисера «Твін Піксу» до нашої країни, перший був у 2009-му. Головною метою візиту знаменитості було відкриття благодійної організації «Фонд Девіда Лінча у Східній Європі», однак разом з тим культовий режисер встиг зустрітися з Петром Порошенком у Будинку з химерами, відвідати благодійну зустріч, розповісти у київській «Планеті кіно» про трансцендентальну медитацію і навіть власноруч посадити дерева.

На своїй офіційній сторінці у мережі Facebook президент України розповів про зустріч із Девідом Лінчем та прокоментував намір останнього відкрити в нашій країні представництво свого благодійного фонду. Петро Порошенко зазначив, що люди потребують допомоги у подоланні стресу, адже від нього страждають не тільки військові.

Також президент повідомив, що спілкування з Лінчем його надихнуло та висловив сподівання, що Україна стане джерелом натхнення для творчості режисера. Нагадаємо, Порошенко запропонував Девіду Лінчу зняти фільм про події в Україні.

Дмитро Деркач, співвласник «Планети кіно», де відбулася одна із зустрічей Лінча, написав, що зірка світової кіноіндустрії залишилася повністю задоволеною своїм візитом. За словами Деркача, Лінч швидко втомлювався та багато відпочивав, однак все одно був відкритим до своїх прихильників.

Журналістка Олена Ребрик також прокоментувала зустріч із Лінчем у «Планеті кіно», однак звернула увагу на дещо інші деталі: таблички з написаними російською іменами та пожмакані простирадла на столах.

Віталій Чепинога, український політик та блогер, зазначив, що візит відомого режисера був дуже схожим на його фільми, себто, на думку автора, доволі незрозумілим.

Український художник та ілюстратор Олекса Манн розкритикував на своїй сторінці формат зустрічі Девіда Лінча.

Редактор каналу «Еспресо» Юрій Корогодський здивувався можливості виходу фільму про українські реалії, режисером якого має стати Девід Лінч, та обдумав можливі варіанти розвитку сюжету.

Трохи більш емоційно на це відреагував політолог Петро Олещук, опублікувавши доволі іронічний синопсис можливої стрічки.

Згодом політолог додав і другий, більш короткий, варіант.

Журналіст і блогер Євген Кузьменко припустив, що український президент перед пропозицією створення фільму про Україну не дивився жодного з фільмів Лінча.

Український журналіст Руслан Горовий прокоментував візит Девіда Лінча у віршованій формі, висміявши всі недоліки в українській організації.

Журналіст Дмитро Мрачник розповів про власний сон, викликаний приїздом до Києва відомого режисера, в якому розгорталася альтернативна версія третього сезону легендарного серіалу «Твін Пікс».

Кінооглядач Аліна Нікуліна в контексті візиту Лінча згадала про київський театр на Подолі та зазначила, що варто було спитати про думку режисера, аби врешті визначитися з тим, варто вважати будівлю шедевром чи ні.

Український сценарист та режисер Павло Остріков опублікував знімок, на якому Девід Лінч саджає дерева поряд із співаком EL Кравчуком та зізнався, що не може вирішити, що саме виглядає дивніше: їхнє сусідство на одному фото чи сам факт існування Кравчука.

Працівник спортивного комітету України Олександр Подуфалов розповів про власний жартівливий план «українізації» Девіда Лінча та Квентіна Тарантіно.

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко написала про враження від зустрічі з Девідом Лінчем та повідомила, що до фонду ОМКФ перейшла книга з особистим автографом режисера.

Блогер Антон Ходза доволі критично відреагував на організацію зустрічі з Лінчем, зазначивши, що це нагадало йому радянську методичку з роботи із зірками.

На офіційній сторінці співака Дмитра Шурова було розміщено спільне фото з режисером. Нагадаємо, Шуров виступив на одній із зустрічей Лінча.

Блогер Денис Якимчук іронічно поставився до приїзду режисера, розкритикувавши всеукраїнське захоплення Лінчем.

1 комментарий

  1. Скільки еронічного гумору від «експертів». Якщо така людина як Лінч, просто перетинає наш кордон, цим уже можно пишатись.

Залишити коментар