Неділя, 27 вересня

У суботу, 18 листопада, відбулася церемонія нагородження переможниць десятої премії «Жінка III тисячоліття». Щороку Вища представницька рада обирає українок, котрі досягли успіху в своїй справі, приносячи користь суспільству. Серед лауреатів цьогорічної десятої премії жінки-лікарі, спортсменки та громадські діячі. У категорії «Рейтинг» перемогла дружина Генерального прокурора України. На перемогу Ірини Луценко українська спільнота мережі Facebook відреагувала доволі критично.

Лариса Волошина, журналістка та публіцистка, зазначила, що нагородити цією премією дружину Юрія Луценка міг тільки ворог, адже в соціальній мережі на кожному кроці можна зустріти світлини, де Ірина Луценко порівнюється з молодими українками-військовими, котрі сьогодні захищають нашу країну.

Експерт-кримінолог і блогер Ганна Маляр впевнена, що ця ситуація є продовженням «любові жінок, які виросли в СРСР, до Chanel і Dior». Маляр також розповіла, чим насправді займаються інші українські жінки того ж третього тисячоліття.

Головний редактор «Незалежного бюро новин» Тетяна Висоцька відреагувала на перемогу народної депутатки доволі різко та скептично.

Дмитро Гнап, співробітник «Слідство.інфо», обмежився жартівливим зображенням, де Ірина Луценко порівнюється з образом жінки майбутнього.

Журналіст Дмитро Крапивенко розкритикував саму премію «Жінка тисячоліття», підкресливши, що гендерна рівність має виявлятися насамперед саме у відмовах від участі у подібних конкурсах та рейтингах.

Журналістка Ніна Краснова впевнена, що Україна потребує нових, дорослих та морально зрілих політиків, котрі більше не мають потреби бавитися дитячими іграшками.

Журналіст Сергій Костеж навів мінімальний перелік жінок, котрі, на його думку, дійсно заслуговували нагороди, та разом з тим підсумував, що подібне «частування» дружин топ-політиків та чиновників вищого рангу є доволі звичною для наших реалій практикою.

Блогер і поет Микола Воськало прокоментував перемогу Ірини Луценко у віршованій формі, висміявши дороге вбрання та зовнішність дружини генпрокурора.

Народний депутат Ігор Мосійчук запропонував свій власний перелік номінантів на здобуття премії «Жінка ІІІ тисячоліття», запропонувавши своїм читачам поділитися власними варіантами.

Український журналіст і публіцист Сергій Руденко відмовився від коментарів, лише констатувавши факт перемоги Ірини Луценко та додавши знімок з моменту вручення нагороди.

Сергій Іванов, журналіст, блогер і письменник, переконаний, що «українська еліта ніколи не зрадить звичці збирати блискучі цяцьки, щиро вважаючи, що вона на них заслуговує».

Журналіст Віктор Цвіліховський прокоментував ситуацію жартівливо, зазначивши, що перемога не зараховується, адже його про це ніхто не запитував.

Блогер Леонід Швець також поставився до перемоги Ірини Луценко доволі скептично.

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан опублікував фото своєї жінки тисячоліття та запропонував побратимам підтримати ідею, використовуючи відповідний хештег.

До ініціативи Штефана долучив учасник війни на сході України Віталій Корун, зізнавшись, що обрати одну жінку з-поміж тисяч достойних цієї премії досить складно.

Блогер і журналістка Олена Яхно поділилася своєю переможницею цьогорічної премії. Найбільше нагороду заслуговувала, на думку Яхно, Аміна Окуєва.

Політичний оглядач і блогер Олексій Мінаков прокоментував не перемогу Ірини Луценко, а агресивну реакцію суспільства на цю подію. На думку Мінакова, це є цілком закономірним наслідком, коли виникають сумніви щодо того, чи є нагорода справедливою та чи гідна вона своєї володарки.

Залишити коментар