Середа, 23 вересня

У Києві цієї неділі, 26 листопада, було затримано 14-річного сина народного депутата від Радикальної партії Ігоря Попова. Підліток намагався пограбувати продуктовий магазин. Напад стався в Оболонському районі міста, Попов-молодший разом із другим учасником подій влетіли до приміщення у балаклавах та пограбували магазин. Нападники були затримані та доставлені до відділу поліції.

Батько правопорушника, народний депутат Ігор Попов на своїй сторінці розповів, що провина у незаконних діях сина повністю має лягати на батьківські плечі. Попов попросив вибачення у потерпілих і суспільства та попрохав не пов’язувати його горе з політичною діяльністю.

Блогер Всеволод Дорошенко прокоментував заяву Ігоря Попова, який вирішив взяти провину сина на себе. Дорошенко переконаний, що далі події розвиватимуться за класичним сюжетом: сина відпустять, а батько не буде притягнутий до відповідальності через депутатський статус.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побажав Ігорю Попову з гідністю пройти це випробування та нагадав, що його партія вимагає посилення відповідальності за насильницькі злочини.

Народний депутат Ігор Мосійчук звернувся до журналістів із проханням «не обсмоктувати» родинну трагедію його колеги, зауваживши, що в країні щодня стаються десятки тяжких злочинів, котрим не приділяється належна увага.

Блогер Любов Шмирхльова прокоментувала реакцію депутата Ігоря Мосійчука, висловивши впевненість, що нардеп навряд чи був би милосердним, якби справа стосувалася сина представника будь-якої іншої політичної партії.

Журналіст Олександр Піддубний переконаний, що в цій історії політик мав би скласти депутатський мандат, а Верховна Рада України – підтримати рішення депутата.

Журналіст і головний редактор інтернет-порталу «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, коментуючи цю ситуацію, звернув увагу на рішучість випадкових покупців, котрі не побоялися затримати зловмисника.

Пізніше Бутусов відшукав одного з чоловіків, котрі зупинили сина народного депутата. Ним виявився 57-річний киянин Борис. Свої дії учасник подій прокоментував доволі стримано: «Це була реакція старого солдата».

Публіцистка Олена Ксантопулос на своїй сторінці згадала цілу низку конфліктних ситуацій, у котрих фігурували діти впливових українців. Серед них, зокрема, Олена згадала «справу рюкзаків» Авакова, весілля сина Генпрокурора Юрія Луценка та пограбування магазину Поповим-молодшим.

Письменник Валентин Лученко порівняв долю «мажорів» за часи радянського союзу та сучасної України й висловив переконання, що син народного депутата не буде притягнутий до кримінального покарання.

Політолог Микола Спірідонов закцентував увагу на відмові Попова-молодшого давати будь-які свідчення, посилаючись на ст. 63 Конституції України.

Журналістка Вікторія Світлова розповіла, що давно знайома з нардепом Ігорем Поповим, і зазначила, що така ситуація могла виникнути у будь-якій родині. Журналістка стверджує, що син депутата має понести покарання, однак не впевнена, чи виправить його колонія.

Адвокатка та журналістка Тетяна Монтян навела текст батька правопорушника, у якому той шість років тому виступав за лінчування «мажорів».

Поет Роман Скиба впевнений, що батько самостійно підписав вирок своєму сину, написавши, що «мажорів буде карати суд Лінча».

Залишити коментар