Середа, 24 жовтня

Відкриття резиденції Святого Миколая у Саврані

У Савранському лісі, який знаходиться на півночі Одеської області, але сусідить із Миколаївською, Кіровоградською, Вінницькою та Черкаською областями, відчинила свої двері казкова резиденція Святого Миколая. Уже третій рік поспіль тисячі дітей із батьками з усієї України приїздять у гості до свого улюбленця. Чарівний ліс, новорічний ярмарок, канцелярія та трапезна Святого Миколая, – усе це створює казкову атмосферу та незабутні враження. Як і раніше, прийматиме гостей Святий Миколай цілий місяць: з 19 грудня по 19 січня.

На батьків і дітей, які завітали на відкриття до будиночка Чудотворця у Саврані, очікувало найцікавіше – індивідуальна аудієнція з Миколаєм, який дарував слухняним діткам подарунки, а неслухняним – різочку. Також, відвідавши приймальну Святого, усі мали змогу побачити фантастичне вбрання, масивне крісло та робочий кабінет Миколая, де він зустрічається зі своїми гостями, а ще величезну кількість листів від дітлахів із різних міст України.

Окрім відвідин Чудотворця, діти побували в невеличкому зоопарку, мали змогу погодувати тваринок, придбати пам’ятні сувеніри на новорічному ярмарку та навчились створювати різноманітну красу своїми руками на майстер-класах.

Фото надані Одеською резиденцією Святого Миколая

Залишити коментар