Субота, 31 жовтня

Головні ялинки у більшості українських міст вже прикрашені та готові до зустрічі головних зимових свят. І поки кияни сперечаються, чи достатньо гарною є їхнє новорічне дерево цього року, Opinion вирішив зібрати реакції на головні ялинки у різних містах, аби зрозуміти: чия ж насправді є найкращою.

Інформаційна сторінка Києва поділилася світлинами головної ялинки, однак кияни у коментарях виказали своє невдоволення, мовляв, не головне новорічне дерево, а карикатура, що нагадує свічку пам’яті.

Вінницьку ялинку запалили разом із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Головну ялинку Закарпаття, за словами представників Закарпатського обласного управління агентства лісових ресурсів, готували майже тиждень. 18-метрову ялицю привезли з Рахівщини, а встановили в Ужгороді, оздобивши кілометром гірлянд та півтисячою прикрас.

У Коростені головна ялинка зайняла своє місце на спеціально збудованому майданчику. Офіційний інформаційний ресурс міста повідомив, що вперше цього року для проведення новорічних святкувань не буде використовуватися головна площа.

Містяни порівнювали свою ялинку зі столичною та зазначили, що за витрачені гроші дерево є цілком пристойним.

Прес-служба Красилівської районної держадміністрації Хмельницької області також долучилася до публікації світлин головних новорічних дерев, розповівши, що урочисте відкриття відбулося у День святого Миколая.

Новорічне дерево у Кременчуці викликало справжнє захоплення у користувачів Facebook. Коментатори переконані: хоча місто й маленьке, однак їм є, чим пишатись.

У Луцьку містяни дивуються цілком оригінальною та неповторною ялинкою, розміщеною на проспекті Грушевського.

У Львові подібної одностайності в оцінці головного дерева не знайшлось: комусь ялинка сподобалась, а хтось нарікає на наслідування радянського стилю.

Разом з тим львів’яни отримали й альтернативну ялинку, котра разом із Луцькою є однією з найоригінальніших.

Справжнє обурення у Facebook викликала ялинка у Рівному, на яку, за словами коментаторів, міська влада витратила близько 400 тис. грн.

Представництво Херсонської обласної ради також звітувало про закінчення робіт із прикрашанням головного новорічного символу, котрий розміщений на площі Свободи. Саме там на День святого Миколая відбулось офіційне відкриття святкового дерева.

Приємним подивом стала головна ялинка для мешканців Червонограду. Деякі користувачі спочатку навіть не повірили, що це дерево розміщено в їхньому місті.

У Чернівцях новорічна красуня цілком заслужено отримала схвальні відгуки від містян у соціальній мережі.

На сторінці Шевченкового краю також похизувалися ялинкою, опублікувавши світлини з відкриття.

Фотографіями головних ялинок міста ділилися і користувачі мережі Instagram.

Залишити коментар