Вівторок, 1 грудня

Відомий англійський екс-футболіст Девід Бекхем оприлюднив рекламний відеоролик власного бренду House 99, в якому лунає пісня «Шо з-под дуба» українського гурту «ДахаБраха». У соціальних мережах цю новину вже охрестили перемогою. Нагадаємо, минулого року ця композиція українського музичного етно-гурту з’явилася в третьому сезоні популярного американського серіалу Fargo.

Про співпрацю з легендарним футболістом гурт повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. «Музика гострим лезом стильно голить десяток чоловіків на чолі з Девідом Бекхемом», – йдеться у повідомленні.

Учасник гурту Марко Галаневич розповів жартівливу історію про те, як до нього телефонував Девід Бекхем та вмовляв взяти задля реклами «заюзану» «Шо з-под дуба».

Редакторка сайту «Читомо» Ірина Батуревич впевнена, що такий успіх українського гурту не є простим випадком, а радше результатом роботи неймовірно талановитих людей та неймовірно працьовитих менеджерів.

Оксана Біла, співзасновниця SmartMe LMS, поділилася з читачами своєю радістю за українських виконавців та зізналась у слабкості до борід.

Порадів за успіхи гурту й Андрій Бондар, письменник, блогер та перекладач.

Журналіст Богдан Буткевич переконаний, що відео з Бекхемом та українською музикою здатне перебороти будь-який напад зневіри чи зрадофілії. На думку Буткевича, «ДахаБраха» зробила для промоції України більше, ніж всі міністерства разом узяті.

Доцент Київського національного університету та волонтерка Олеся Наумовська зізналася, що для неї «ДахаБраха» стала відкриттям із першого звуку, першого погляду. Наумовська вважає, що це той гурт, коли ти намагаєшся не пропустити жодного концерту, радієш довжелезним чергам за квитками і на вхід, а після концерту довго-довго перебуваєш під враженнями.

Олег «Мох» Гнатів, продюсер Familia Perkalaba та блогер, обмежився коротким жартівливим коментарем про особисте знайомство з учасниками гурту «ДахаБраха».

Олександра Сажина, виконавчий директор Port creative hub, поділилася своєю гордістю за близьких друзів та неймовірно талановитих і працелюбних музикантів, котрі скромно підкорили увесь світ.

Телеведуча та акторка Яніна Соколова пожартувала, що відтепер Девід Бекхем може прийти додому та попросити у своєї дружини Вікторії «зашкварити борщу».

Залишити коментар