Вівторок, 29 вересня

Наглядова рада «Приватбанку» призначила головою правління чеського фахівця Петра Крумханзла. Вже подані документи на його затвердження до Національного банку України. Повідомляється, що до цього чех був членом правління з операційних питань у Райффайзен Банку Аваль, а також у створеній австрійським урядом компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution. Останній досвід роботи Петра пов’язаний із ринком Китаю, де чех на посаді члена правління з операційних питань Home Credit керував усіма операціями банку.

На офіційній сторінці банку не повідомляється деталей щодо нового голови правління, натомість додано жартівливе відео, яке активно обговорюють користувачі.

Керівник мережі регіональних прес-офісів Приватбанку Інна Музичук повідомила на своїй сторінці подробиці про Петра Крумханзла. Зокрема зазначається, що на вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе як вимогливий і прагматичний лідер, зосереджений на вдосконаленні процесів та організації надійної системи внутрішнього контролю. Одною із сильних сторін чеха названо чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань та цілей.

Блогер В’ячеслав Азаров нагадав про інший досвід роботи закордонного фахівця на керівній посаді державної установи України. Тоді поляк заявляв про неймовірні грошові втрати від корупції на «Укрзалізниці», а після звільнення виявилося, що при ньому фінансові втрати лише збільшилися.

Журналістка Марія Бабенко назвала чеха супергероєм, який зібрався очолити фінустанову в такій непростій ситуації. Додала журналістка і про спортивні досягнення нового голови правління Приватбанку: він майстер східних єдиноборств.

Журналіст Роман Барашев розповів, що зовсім не здивувався призначенню саме чеха на одну з найкрупніших фіндержструктур країни. Журналіст зазначив, що Крумханзл володіє декількома мовами та захоплюється айкідо.

Користувач Олексій Большаков переконаний, що Приватбанк готують до чергового «кидка».

Блогер Володимир Голобуцький уникнув детальних коментарів та пожартував, що чеха призначили головою Приватбанку через вже зайняту посаду інструктора з лижного спорту.

Креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань «1+1», редактор програми «Гроші» та блогер Олександр Дубінський написав, що головним завданням Крумханзла буде розподіл Приватбанку на три частини: «поганий» банк, роздрібний бізнес та платіжна система.

Економіст і фінансовий аналітик Олексій Кущ назвав чеха практично ідеальним варіантом для керівництва Приватбанку. Єдине, що, на думку фахівця, може зупинити такого кваліфікованого спеціаліста – зіткнення з нашими реаліями. Адже Україна – це не тільки не Росія, але і не Чехія та не Китай.

Блогер Віктор Пашула нагадав, що раніше вже припускав можливість повернення Home Credit до України та виявився правим, нехай навіть і побічно, адже менеджер все ж до України долучиться.

Артем Шевальов, екс-заступник міністра фінансів України з питань євроінтеграції та фінансової політики, заявив, що радіє вибору Приватбанку, адже чех є професіоналом найвищого ґатунку, на якого очікують непрості випробування.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян у коментарі до допису Шевальова теж привітав Приватбанк, посміявшись над тим, що частина користувачів вже охрестила призначення зрадою.

Залишити коментар