Понеділок, 28 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

Погода найближчих днів, а саме п’ятниці та омріяних вихідних, обіцяє в Україні бути теплою.

Поки не йдеться про стале весняне підвищення температури повітря, проте 16, 17 та 18 лютого вдень в усіх областях домінуватимуть «нулі».

Тобто денна температура повітря впродовж 16-18 лютого очікується в межах від 2 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Можна планувати на прогулянки легші пуховики, три шари одягу замінити на один, солідну норкову шапку сміливо міняйте на легковажну плетену шапочку із баламбоном.

Проте не забувайте, що зимові потепління сприяють поширенню вірусів.

Мешканці південної частини України можуть зазирнути у демісезонний гардероб – на Одещині, Миколаївщині, Запоріжчині, Херсонщині та в Криму очікується 2-6 градусів тепла.

Відносно тепла погода сприятиме таненню снігу та льоду. Обережно на дорогах, тротуарах, під дахами будинків – бурульки та зсуви снігових масивів можуть бути небезпечними.

Нічна температура повітря коливатиметься в межах 2-7 градусів морозу, лише у південній частині та на Закарпатті вночі очікується близько нуля.

На дорогах України – ожеледиця. Але це вже до березня як мінімум.

Що з опадами?

16 лютого сніг пройде на півночі, у центральних та східних областях. На заході та півдні атмосфера обмежиться лише хмарністю.

17 лютого вночі періодично сніжитиме скрізь. А вдень у суботу атмосферний фронт зміститься східніше, тому сніг випадатиме переважно на півночі та північному сході.

18 лютого невеликий та помірний сніг пройде у більшості областей України.

У Києві кінець тижня обіцяє бути з теплими днями. 16, 17 та 18 лютого очікується близько нуля. У нічні години в столиці 2-5 градусів морозу.

16-17 лютого в Києві – місцями невеликий сніг, проте без істотних опадів. 18 лютого ймовірність помірного снігу збільшиться.

Вітер в Україні 16 лютого південно-західний, 17-18 лютого змінить напрямок на північно-західний, 3-10 метрів за секунду.

Для кращого планування наступного тижня, економії опалення, аналізу вмісту гардеробу, для кращого вибору місця зустрічей – спеціальна інформація.

Наступний тиждень розпочнеться похолоданням. Температура повітря знизиться на 3-6 градусів. У північних областях вночі можливо до 10-12 градусів морозу. В Україні випадатиме місцями невеликий сніг, 22-23 лютого циклон з півночі Європи зумовить суттєве збільшення опадів та посилення вітру.

Погода очікується мінлива, із коливаннями атмосферного тиску, температури повітря та вологості.

Побажання метеозалежним людям – зайнятися профілактикою свого здоров’я вже сьогодні.

Хай кожному погода буде на свій смак.