П'ятниця, 23 жовтня

У вівторок, 13 лютого, прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів зустріч із трьома колишніми президентами України: Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. Повідомляється, що під час зустрічі екс-лідери країни поділилися з головою уряду власним досвідом і думками щодо майбутнього нашої країни.

Сам Володимир Гройсман на своїй офіційній сторінці прокоментував зустріч доволі лаконічно, зазначивши, що розмова була надзвичайно цікавою. Разом з тим прем’єр-міністр додав світлини, зроблені під час обговорення майбутнього держави.

У коментарях до допису голови уряду користувачі цікавились, чому Гройсман не запросив «легітимного» екс-президента Віктора Януковича, висловлювали власні здогадки щодо порад кожного з екс-очільників країни, жартували та запитували прем’єр-міністра, чи не збирається той теж стати президентом.

Юрій Бутусов, журналіст і головний редактор інтернет-порталу «Цензор.Нет» переконаний, що зустріч Володимира Гройсмана з колишніми президентами можна розцінювати як прояв великих політичних амбіцій. Також Бутусов прокоментував тезу щодо порад, які екс-мер Вінниці міг отримати від Кучми, Кравчука та Ющенка, підкресливши, що за екс-лідерами стоїть цілком не безхмарне минуле.

Лариса Волошина, журналістка та публіцистка, розкритикувала зустріч Гройсмана з колишніми президентами, назвавши це слідуванням антиукраїнським традиціям. Волошина впевнена, що головне питання полягає не у Гройсмані, а у суспільстві, якому не соромно показатися на очі в такій строкатій компанії. Журналістка наголосила, що не лідери, а ідеї є протиотрутою від радянщини.

Журналіст Дмитро Литвин переконаний, що подібною зустріччю Володимир Гройсман не зможе привернути до себе бажаної уваги, адже подібні персони, починаючи від Арсенія Яценюка та завершуючи екс-президентами, є «половинчастими».

Політтехнолог Олег Постернак оцінив технологію, використану Гройсманом, адже на фоні президентів голова уряду теж сприймається як президент. Окрім того, на світлинах є натяк на перевагу посади прем‘єр-міністра у парламентсько-президентській республіці.

Журналіст і публіцист Сергій Руденко також підтримав думку про президентські амбіції Володимира Гройсмана, зазначивши, що на зустрічі не вистачало Віктора Януковича. Руденко порадив задуматись чинному президенту.

Журналіст і аналітик Орест Сохар теж долучився до тлумачення зустрічі як «стукоту» у двері президентського клубу.

Віктор Шлінчак, голова правління Інституту світової політики, наголосив, що раніше за формування «власного політичного іміджу» в українській політиці навіть звільняли з посади. Шлінчак порадив Гройсману детальніше про це запитати у Леоніда Даниловича та Євгена Кириловича.

Залишити коментар