П'ятниця, 27 листопада

Народний депутат від Опозиційного блоку та екс-регіонал Михайло Добкін заявив про створення власної політичної партії християнсько-соціалістичного спрямування. За його словами, «Християнські соціалісти» сильно відрізнятимуться від тих соціалістів, які вийшли з-під комуністів. Передбачається, що цей християнський напрям нібито буде повертати в наше життя ті людські цінності, без яких неможливо обійтись у політиці та звичайному житті. Нардеп пообіцяв, що детальніша інформація буде надана на презентації партії. Нагадаємо, на президентських виборах 2004 року Добкін був довіреною особою Віктора Януковича в Харкові, згодом став членом політради Партії регіонів, а у березні 2006 року був обраний мером Харкова. Виборчим штабом екс-регіонала тоді керував Геннадій Кернес. Також Михайло Добкін відкрито виступав проти Євромайдану та підтримував злочинні дії «Беркуту». У липні минулого року депутата позбавили недоторканності через підозру в аферах із землею, збитки від яких оцінюють у понад 200 млн грн.

Олігарх та екс-регіонал Олександр Онищенко майже місяць тому, вітаючи Добкіна з Днем народження, повідомив про дві амбіційні цілі іменинника: схуднути на 9 кілограмів та побудувати партію.

Сам Добкін на своїй сторінці не коментував новину, обмежившись фотографією прапора нової партії та побажаннями доброго вечора.

Журналіст і блогер Євген Кузьменко зазначив, що відтепер в Україні є одразу три соціалісти: Михайло Добкін, Ілля Кива та Сергій Каплін. Блогер жартома запропонував влаштувати серед цієї трійці криваву лютневу соціалістичну революцію, а того, хто залишиться живим, добити книгою Карла Маркса.

Згодом Кузьменко додав, що «Християнські соціалісти» Добкіна є відвертою вульгарністю та нудотою. Журналіст запропонував жартівливі варіанти власної партії, назви яких були створені за аналогією з партією екс-регіонала.

Оксана Дихніч, керівниця проектів «Антизомбі» та «Громадянська оборона», відреагувала на новину доволі скептично, спрогнозувавши у недалекому майбутньому цікаве шоу – «Битва соціалістів за електорат».

Журналіст Роман Губа опублікував жартівливий діалог Добкіна з митрополитом московського патріархату Онуфрієм, у якому висміюються обидва персонажі.

У коментарях до цього допису директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович пожартував, що разом з Онуфрієм Добкін створить «соціал-маразматичний блок».

Блогер і журналіст Денис Казанський переконаний, що Україна вже вдосталь натерпілась від соціалізму, і тепер настала черга як слід поглумитися над ним.

Журналіст Олександр Михельсон поділився історією помилкового прочитання назви партії Добкіна, яке не викликало жодного здивування.

Блогер Борис Немировський іронічно поцікавився: невже Добкін вирішив із кокаїну перейти на опіум для народу? Вочевидь, блогер натякає на підозри щодо вживання братами Добкіними наркотичних засобів.

Блогерка Юлія Родченко запропонувала використати пісню російського виконавця шансону Михайла Круга як гімн для «Християнських соціалістів».

Художник Олександр Ройтбурд зазначив, що іноді виникають такі партії, що навіть незрозуміло, про що саме потрібно пожартувати.

Один із варіантів жартів Ройтбурда обрав Сергій Руденко, журналіст і публіцист.

Журналіст Руслан Тарасов пожартував, що нова партія екс-регіонала є найбільшим аргументом у запереченні існування Бога, додавши, що відтепер перелік найстрашніших гріхів християн складається зі спалювання відьом та створення партії Добкіним.

Блогер Антон Ходза прокоментував новину в притаманному для себе стилі.

Юрій Чевордов, медіаексперт і громадський діяч, пояснив виникнення партії «Християнських соціалістів» тим, що заможним людям складно відмовити у гарному гуморі.

Політик і блогер Віталій Чепинога пожартував, що Маркс та Енгельс отримали у пеклі ще два відра смоли за соціалістів Ківу та Добкіна.

Євгенія Чуприна, письменниця та драматург, спробувала пояснити, що підштовхнуло Добкіна до створення нової партії.

Залишити коментар