Середа, 2 грудня

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут, яка віднедавна стала директором школи панянок у рамках проекту одного з телевізійних каналів, поділилася у соціальних мережах порадами про те, як потрібно правильно плакати жінкам. Як повідомляє сама Фреймут, ці «лайфхаки» є «клаптиком» її книги з етикету. Поради телеведучої викликали бурхливу реакцію у соціальних мережах, а деякі користувачі навіть склали свій власний список.

Зокрема, Ольга Фреймут порадила плакати тільки перед тим, хто того заслуговує, але в жодному разі не перед жінками. Найкраща ціль, на думку телеведучої, – впливові чоловіки. Сам процес має бути беззвучним, а вії обов’язково мають бути намальовані водостійкою тушшю. Окрім того, Фреймут порадила обирати правильне місце, користуватися привабливішим профілем та у разі відсутності потрібної реакції просто звинувачувати у всьому алергію на льон.

Актор і телеведучий Сергій Притула вирішив «потролити» Ольгу Фреймут і скласти власний перелік порад, на цей раз – для чоловіків, поряд з якими зненацька заплакала жінка. Насамперед потрібно зрадіти, оскільки її сльози – свідчення того, що ви впливова людина. Радіти та сміятися потрібно беззвучно, і ніколи не потрібно дозволяти жінці плакати на вашому плечі, оскільки навряд чи вона придбала собі водостійку туш.

Олександр Ткачук, режисер та фотограф, також приєднався до ідеї Сергія Притули, опублікувавши власний варіант правильної інструкції для плачу. На його думку, головне в адресатові сліз – не впливовість, а наявність грошей. Вії взагалі слід повисмикувати, аби зекономити кошти, а у разі фіаско слід просто витягнути свій телефон і звинуватити у всьому замалу кількість лайків.

Травесті-діва Монро висловила сподівання, що допис Ольги Фреймут був жартом, однак все ж опублікувала на своїй сторінці власні поради. Монро впевнена: якщо починати плакати, то ридати потрібно так, аби викликати швидку, але ніколи не можна робити це в подушку. Якщо ж у вас є носовичок із власними ініціалами, про який писала авторка оригінальних порад, то плакати взагалі не слід, адже ви є нащадком знатного роду.

Користувачка Наталя Загашева нагадала Ользі Фреймут, що книга з етикету вже була написана раніше, щоправда, там немає згадок про «леді» та «панянок», а найкоротшою частиною є розділ «Лицемірство». Вочевидь, саме цим розділом Загашева спробувала натякнути Ользі на абсурдність її майбутньої книги.

Журналістка Катерина Городнича натякнула, що не лише чоловіків треба звинувачувати у проявах сексизму, а найбільш страшним словом у дописі Фреймут є «книги».

Музикантка та журналістка Марія Бурмака назвала допис Ольги Фреймут «зачотним тролінгом», зізнавшись, що спілкується з чоловіками, які зазвичай на раз вираховують подібні дешеві театральні маніпуляції. Єдина порада від Бурмаки звучить так: «не треба думати, що ти розумніша за інших, якщо так не є, адже це дуже помітно».

Журналістка Інна Білецька впевнена, що, якщо Фреймут спробувала пожартувати, то вийшло доволі погано, а сам вчинок є безвідповідальним, оскільки тепер багато дівчат і жінок захоплюються цими правилами. На противагу правилам про сльози Білецька запропонувала своїй аудиторії поради про те, як правильно читати. Зокрема, зазначається, що читати потрібно лише тих, хто того заслужив, а деяких – узагалі читати не слід.

Журналістка Емма Антонюк написала, що найсумнішим є те, що знайдуться жінки, які будуть слідувати таким принизливим і дешевим порадам, оскільки Фреймут каже про маніпуляцію і позицію жертви для досягнення мети як модель жіночої поведінки.

Олександра Агєєва, журналістка, наголосила, що, навіть якщо це був жарт, він виявився тупим і недоречним. Також Агєєва жартома додала, що пішла до магазину за водостійкою тушшю.

Блогерка Аліна Шубська іронічно заявила, що терміново потребує дізнатись, який з її профілів є найбільш вигідним, та запланувала терміново нашити на хустинку власні ініціали.

Залишити коментар