Понеділок, 28 вересня

Керівники аеропортів «Бориспіль» та «Львів» підписали довгоочікувані угоди про початок польотів з ірландською бюджетною авіакомпанією Ryanair. Повідомляється, що компанія відкриє одразу 10 напрямків до Європи з Києва і 5 – зі Львова. Найдешевші квитки коштуватимуть близько 10 євро, а середня вартість складатиме менш ніж 40 євро. Нагадаємо, переговори щодо виходу ірландської компанії в України велися задовго до цього і проходили доволі напружено. Зокрема, компанія Ryanair вже скасовувала запланований вихід у нашу країну через невиконання аеропортом «Бориспіль» досягнутих угод, а також звинуватила київський аеропорт у тому, що він став на бік авіакомпаній із високими тарифами. Детальніше – у реакціях від Opinion.

Президент України наголосив, що угода з Ryanair відкриє європейські обрії для ще більшої кількості українців. За словами Петра Порошенка, компанія розраховує за перший рік перевезти 1 млн українців, а на перші польоти слід очікувати лише в жовтні, адже для України потрібно закупити окремі літаки, створити відповідну інфраструктуру. Однак найголовніше, що ці польоти точно відбудуться.

 

На офіційній сторінці ірландської авіакомпанії підтвердили цю новину, однак за їхньою інформацією планується поставляти близько 800 000 клієнтів щороку.

Співзасновник волонтерського об’єднання «Народний тил» Роман Сініцин переконаний, що ціни мають впасти і в інших перевізників, оскільки більшість напрямків компанії Ryanair збігається з іншими перевізниками.

Блогер Антон Ходза пожартував, що нині Україна має вже третє побачення з відомою ірландською авіакомпанією, а тому тепер нам точно має «щось перепасти» від них.

Журналіст Ігор Чичкан зазначив, що, поки вся увага прикута до події довкола Надії Савченко, ірландці вже найближчим часом обіцяють нам дешеві польоти до 15 європейських міст. Нагадав журналіст і те, як чимало користувачів намагалися тролити міністра інфраструктури Володимира Омеляна, закидаючи, що лоукостери не стануть доступними українцям.

Прес-секретарка міністерства інфраструктури Марина Томко зазначила, що цей день нарешті настав, і привітала з успіхом Володимира Омеляна.

Сам міністр інфраструктури України Володимир Омелян оприлюднив світлини з керівником ірландського лоукостера Ryanair і директором міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павлом Рябікіним.

До привітань міністра долучився і генеральний прокурор Юрій Луценко.

Бізнесмен і волонтер Юрій Бірюков не виключає того, що чимало користувачів знайдуть чергову «зраду» в тому, що Петро Порошенко не має до новини жодного стосунку, однак головним є те, що ми стали свідками закладання ще однієї цеглини тієї самої європейської України. Тієї, де є безвіз, лоукости та туризм.

Блогер Артем Малдер жартома навів історію реакцій українців на стосунки з ірландською компанією. Якщо минулі «зустрічі» супроводжувалися «зрадами» та «перемогами», цього разу, попри успіх, уся увага української аудиторії зосереджена на Надії Савченко.

Залишити коментар