Середа, 30 вересня

Щойно дискусії довкола арешту Надії Савченко та її ролі в політичному житті країни потрохи перестали бути у самому центрі інформаційного простору країни та соціальних мереж, на сторінці прихильниці ідеї підірвати Верховну Раду був оприлюднений новий відеозапис. Цього разу Надія знімає з себе вишиванку та одягає військову форму, обіцяючи стати кандидатом у президенти, коли прийде відповідний час. Подробиці легкого стриптизу від Савченко – у реакціях від Opinion.

Ролик вийшов доволі пафосним та міг би згодитись на трейлер до бюджетної версії картини Люка Бессона про Жанну д’Арк, але Савченко вийшла не надто подібною на Мілу Йовович. Голос поза кадром запевняє: прийде час, і вона стане кандидаткою на вибори, однак наші голоси їй потрібні вже зараз. Хтозна, можливо, разом із голосами голодувати буде дещо легше.

 

Телеведучий Костянтин Стогній звернув увагу на великий промах Савченко: збираючись загибнути під куполом Верховної Ради, вона не забула знятися у передвиборчому ролику. Стогній впевнений, що далі нас очікують нові «відкриття».

До думки про те, що арешт Савченко не є фінальним епізодом цієї історії, долучився і журналіст Сергій Костеж. Автора допису також цікавить і те, хто фінансує подібні відеозаписи, медійну роботу та інші канали комунікації. І дійсно. Навряд чи Савченко має безлімітний вай-фай у своїй камері. Та й біткойнів у деклараціях відшукати не вдалося.

Журналіст і публіцист Сергій Руденко також не зрозумів, яким чином Савченко планувала підірвати себе разом із Верховною Радою, якщо практично одразу після арешту був презентований цей ролик. До речі, Руденко вважає, що за всім цим стоїть один режисер. Причому тепер український. А що нам показує практика? Що добре українське кіно виходить не так часто: дешева рибка, погана юшка. Хіба що господиня врятує ситуацію.

А ось експерт ринку праці Сергій Марченко оцінив головну надмету ролику: груди Надії Савченко, яким у відеозаписі було приділено значно менше уваги, аніж шнуруванню взуття. Щоправда, експертна думку Марченка засмутить Надію, якщо та має можливість гортати стрічку Facebook: груди не оцінені належним чином, як, власне, і їхня власниця.

Колумніст Дмитро Литвин лише поцікавився, хто робить відеозаписи для Савченко. Ну що ж, очевидно, це людина з не надто гарним почуттям гумору та аналогічними режисерськими здібностями. Хоча, треба визнати, другий ролик набагато кращий. Так і до повного метру можна дозніматись.

Журналістка Христина Бердинських спробувала уявити парад кандидатів, який повстане перед нами напередодні виборів, але чомусь вирішила не конкретизувати.

Економічний експерт Сергій Фурса також не відмовився від нагоди прокоментувати нову короткометражку Надії Савченко. Щоправда, жарт вийшов доволі специфічний, або ж англійським. Все ж йшлося про Британію.

Однак премію за найбільш амбіційну спробу добре пожартувати про ролик Савченко має шанси отримати все ж Богдан Буткевич, який під доволі інтригуючим дописом оприлюднив доволі очікуваний за сюжетом варіант відеозапису.

 

Збирав реакції та ігнорував груди Савченко Степан Коза

Залишити коментар