Середа, 23 вересня

В Україні нарешті запускають 4G. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив президент України. Повідомляється, що у п’ятницю, 30 березня, мобільний зв’язок нового покоління має запрацювати у понад 20 містах країни. Зради та перемоги у форматі 4G – у реакціях від Opinion.

Петро Порошенко привітав українців із запровадженням 4G, наголосивши, що понад 20 міст незабаром отримають доступ до зв’язку четвертого покоління.

 

Близько трьох тижнів тому президент повідомляв про вручення ліцензії переможцям тендеру та похизувався, що за чотири роки було впроваджено одразу дві технології – 3G та 4G. Різницю у зв’язку Порошенко прирівняв до пересадження з дрезини на сучасний швидкісний експрес. Ну що ж, залишилось дочекатись цих самих експресів. Pray for Укрзалізниця.

Оператор мобільного зв’язку Lifecell заявив, що першим запровадив 4.5G в Україні. Президент же привітав українців з новим поколінням вже після цього. Можливо, на сторінці оператора натякнули, що Петро Порошенко набирав повідомлення, підключившись до «лайфівського» 4G. У будь-якому разі їм теж треба натякнути, що у деяких містах та селах можливість зловити зв’язок від «лайфу» і досі сприймається як манна небесна. Але who cares?

Не промовчали і на сторінці оператора Vodafone. За їхніми словами, «лихоманка потужною стрімкою хвилею розповсюдиться на інші міста України вже сьогодні». Ви вже уявили собі всю країну з температурою більше 38°C? Там і 2G за радість буде.

Медіаексперт, журналіст і громадський діяч Юрій Чевордов зазначив, що після запровадження 4G зрадофілам стане набагато легше працювати. Доволі наївно думати, що професійні розповсюдники зради не мають доступу до Wi-Fi.

Політолог і засновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко зізнався, що боїться представити, на що перетвориться зв’язок оператора «Київстар» після підключення 4G. Не бійтесь, пане Юрію, нам усім страшно. Одні лихоманку обіцяють, інші взагалі – lifecell.

Дмитро Шимків, політик і топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, повідомив, що 4G існує в Україні, незважаючи на все. Оце просто в яблучко. Та й відповідь прилетіла доволі швидко: помічниця-консультантка одного з нардепів Тетяна Перченко зізналась, що досі не знайшла 3G. Запрацювалась, напевно.

Тарас Кайдан, засновник онлайн-журналу «Хмарочос», вочевидь, не зміг випробувати всі переваги 4G, бо з 2009 року не змінював сім-карту. Я оце думаю, а чи варто намагатися зловити «нове покоління зв’язку» на телефоні, куди вставляється «сімка» 2009 року? Зате в «змійку» погратися можна.

А ось і зрадонька під’їхала! Близько двох тижнів тому нардеп і лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Україна надто дешево продала частоти для мережі 4G, та пообіцяв скасувати результати тендеру та провести новий конкурс, коли його команда прийде до влади. Але ж ми знаємо, що обіцяти – не означає одружитись.

Валентина Руденко, заслужена діячка мистецтв України, підтримала Ляшка, натякнувши НАБУ, що їм слід цим зайнятись. Пані Валентино, поки їх не теґнути у Facebook, вони ж цього не побачать… Однак спеціально для авторки допису звучить пісня білоруського гурту «Ляпис Трубецкой» «Ау-ау-ау». Це ж не зрада?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на заяву Олега Ляшка та звернувся до правоохоронних органів, аби ті провели ретельну перевірку всіх наведених фактів. Правоохоронці, кажуть, звернулися до своїх операторів, аби обміняти старі «сімки» на нові, з підтримкою 4G.

Збирав реакції та ловив зв’язок у своєму селі Степан Коза

Залишити коментар