Субота, 26 вересня

До України знову приїхав всесвітньо відомий мотиваційний спікер та людина-легенда Нік Вуйчич. Цього разу метою його візиту є допомога у зупинці шкільного терору, жорстокості та цькуванні в Україні. Втілити заплановане у реальність Вуйчич буде разом із Міністерством освіти на чолі з Лілією Гриневич: тренінги для школярів та вчителів проведуть у всіх областях країни. Нагадаємо, через рідкісну патологію відомий християнський проповідник народився без рук та ніг, однак це не завадило йому стати предметом захоплення у всьому світі та надихати й мотивувати людей з різних країн. Подробиці візиту – у реакціях від Opinion. 

На сторінці Міністерства освіти і науки України повідомили, що підхід до протидії цькуванню в теперішніх українських школах залишається суто реакційним та неефективним, саме тому там вдячні Ніку Вуйчичу за допомогу в створенні безпечної школи. Тема не для жартів, але якщо для того щоб перемогти дитячу жорстокість, Міністерству знадобилася допомога відомого мотиваційного спікера, варто було б подумати: можливо, мотивація не завадить й іншим структурам.

А ось Лілія Гриневич, міністерка освіти та науки України, стала чудовим прикладом того, наскільки дієвою є якісна мотивація. Після зустрічі з Вуйчичем Гриневич опублікувала доволі довгий допис-міркування з враженнями про зустріч та критикою теперішньої системи. Враховуючи, що на своїй посаді міністерка вже майже два роки, реакція на проблеми є напрочуд оперативною.

Президент України також не оминув увагою приїзд відомого проповідника, щоправда, на зустрічі з Вуйчичем була присутня перша леді країни Марина Порошенко. За словами Петра Порошенка, його дружина обговорила з гостем етапи реалізації реформи інклюзивної освіти в Україні. Очільник держави також наголосив, що Україна може стати прикладом стрімкого й успішного впровадження цивілізованих стандартів життя та захисту прав людини з інвалідністю. Перефразовуючи сучасного класика, мотивації стало на всіх.

Телеведуча та журналістка Соломія Вітвіцька поділилася враженнями від зустрічі з Ніком Вуйчичем та жартома додала, що після того як її чоловік постояв біля батька чотирьох дітей, цілком можливо, що захоче взяти приклад. Як бачите, від зустрічі кожен виніс для себе свій приклад та мотивацію.

Політик Галина Герега також розповіла про враження від зустрічі з Вуйчичем. Щоправда, більша частина її допису радше нагадувала хизування власним проектом «Стоп шкільний терор». Ну що ж, головне, аби проект виправдовував проспівані йому дифірамби.

Телеведучий Руслан Сенічкін навів кілька цитат Ніка Вуйчича, залишивши власні роздуми при собі.

А ось політичний консультант Микола Спірідонов розповів, що бачив Вуйчича у залі одного з київських готелів, однак вирішив не робити селфі, аби не стати «ще одним, хто мучить Ніка незрозуміло для чого». Правильно, пане Миколо. Та й на рівні якісних фото знімок на фронтальну камеру міг би відчутно програвати.

Збирав реакції та дивувався мотивації політиків Степан Коза

Залишити коментар