Середа, 30 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

На Великдень завжди очікують усі: й віруючі, й атеїсти. Бо перші отримують можливість призупинити цей шалений темп життя, озирнутися навколо, побачити коло себе рідних людей, почистити думки, оселі та свою країну від зайвого, сірого та брудного. Вийти з темряви на теплу сонячну дорогу. А другі точно знають, що саме Великдень вказує – скоро прийде справжнє щастя на ім’я літо. І можна молитися-не молитися, йти в храм чи побути вдома, пекти паски чи зварити вранці комусь близькому каву, зустріти з великодніми кошиками раннє сонечко чи мружитися від цього сонечка у своєму вікні – головне, бути людиною. Людиною, яка любить себе, шанує батьків, поважає дітей і захищає свою природу та свою країну.

Що ж атмосфера приготувала українцям на ці особливі дні?

6 квітня, у Страсну п’ятницю, диктат сухого сонячного антициклону порушить атмосферний фронт із Західної Європи. У західних областях України пройдуть короткочасні дощі. В окремих районах прогримлять перші грози. Ввечері дощі дійдуть до Вінниччини, Житомирської та Київської областей. Цей фронт знизить температуру повітря на заході до +9+12 градусів.

Фото: www2.wetter3.de

На решті території України втримається тепла суха погода з денною температурою повітря +12+18 градусів.

7 квітня антициклон відновить владу в усіх областях України, опадів не очікується. Повітря стане свіжішим на заході, півночі та місцями в центральних областях, протягом дня передбачається +9+12 градусів. У південній частині стовпчики термометрів досягнуть +16+22 градусів.

У Великодню ніч в Україні температура повітря буде низькою, +1+6 градусів, тому тим, хто збирається на нічну церковну службу, варто одягатися тепліше.

Вдень на Великдень, 8 квітня, всіх українців очікує сонце, синє небо, білі хмарки та температура повітря +12+18 градусів.

Провідна неділя в Україні розпочнеться сухою теплою погодою.

9-10 квітня опади малоймовірні, максимальна температура повітря коливатиметься в межах +15+22 градусів. У південній частині України близькість ще холодних морів зумовить нижчу температуру повітря, +9+13 градусів.

11 квітня в Україну завітає атмосферний фронт. Тому в західних областях, а 12 квітня також і в північній частині пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами.

Центр, схід та південь 11-12 квітня ще побудуть у сухій повітряній масі.

Наступного тижня в Україні буде тепло. У денні години можна грітися, порядкувати, прибирати, відпочивати, висаджувати квіти й мити вікна за температури повітря +15+23 градуси.

Тепла погода сприятиме підйому рівнів води, тому будьте обережними, зайвий раз перевірте підвали та погреби.

У Києві Страсна п’ятниця обіцяє ввечері дощ, у ніч на суботу, 7 квітня, також є ймовірність невеликого дощу, проте вдень 7 квітня буде сухо.

Великодня ніч у столиці очікується холодною та сухою, +1+4 градуси.

На Великдень у Києві світитиме сонце та потепліє до +15 градусів.

9-10 квітня опадів не очікується. 11-12 квітня у Києві є ймовірність дощу. Температура повітря максимально досягне +15+18 градусів.

Найближчі дні подарують велике свято, Великдень, і найніжніше явище усього року – перші зелені листочки.

Справжньої віри і справжньої весни усім нам.

Наталка Діденко

Залишити коментар