Неділя, 29 листопада

Нещодавно комітет Верховної ради з питань охорони здоров’я закликав звільнити з посади Уляну Супрун, визнавши роботу її Міністерства незадовільною. Головною опоненткою чинної керівниці Міністерства охорони здоров’я виявилась Ольга Богомолець, яка заявила про нібито катастрофічну ситуацію в українській медицині. Однак повідомила пані Богомолець про це в соціальній мережі. А те, що було опубліковано на сторінках Facebook, як ми знаємо, не залишається без уваги. Подробиці війни Богомолець і Супрун – у реакціях від Opinion.

Сама Ольга Богомолець опублікувала на своїй сторінці перелік претензій до роботи керівництва МОЗ. Зокрема, до цього списку було включено вимирання українців, зрив міжнародної закупівлі ліків і вчасного впровадження автономізації медичних закладів та інше. Пам’ятаєте, якось Святослав Вакарчук теж складав певний перелік, після чого всі говорили про його президентські амбіції? Хтозна, можливо, заповіді Богомолець теж мають схожу надмету.

Натомість народна депутатка та екс-журналістка Світлана Заліщук оцінила дії Богомолець та комітету як системний наїзд на адекватних людей у політиці. Заліщук підтримала Уляну Супрун та обраний курс розвитку разом зі змінами, які вона запроваджує. Насправді, пані Світлано, як журналістка ви тут були би більш доречні. Але що поробиш, мандат є мандат.

Іван Примаченко, співзасновник українських онлайн-курсів Prometheus, вирішив бути ще більш радикальним, аніж пані Заліщук, і запропонував свої власні причини, через які слід було б відправити у відставку Ольгу Богомолець. У переліку, зокрема, можна знайти фантасмагоричні масштаби брехні, популістський екстаз і просиджування у соціальних мережах замість роботи. Ну от, все гарно, але наприкінці ніби натякає на репости та лайки. І тепер думаю: щиро це, чи заради піару? А так все добре починалось.

А ось письменники брати Капранови вирішили відмовитися від конкретики, запевнивши, що місія Уляни Супрун полягає в тому, аби українці зупинилися у своїх захопливих пошуках образливих епітетів для влади. А потім що? Ну, після виконання місії?

Нардепка Ірина Подоляк висловила підтримку Уляні Супрун, нагадавши про законопроект про трансплантацію. Його, на думку Подоляк, потрібно підтримати, бо насправді чимало біди робить його відсутність. А ще можна було б законопроект про клонування підтримати. Ну а що. Одна Супрун добре, а дві – ще більше картинок про протяги та манту.

Якраз про манту пожартував і Антон Ходза, мовляв, пані Богомолець з компанією постійно плутають, що не можна мочити не манту, а Супрун. Ну що ж, буває. Певно, вони там бідні, і руки нормально помити не можуть.

Нардеп Роман Семенуха зізнався, що йому не подобається гасло «Я підтримую Супрун», оскільки набагато краще скористатися варіантом «Я вимагаю медичну реформу». Пане Романе, ви ж народний обранець, не вимагайте цю реформу, докладайте зусиль задля її втілення.

Антон Санченко, письменник і видець, зазначив, що на підтримку Супрун виступають здорові люди, що не є репрезентативним. Ну, хоч би смайлик додали, а то сиди тепер і думай: чи то жарт, чи то зрада.

Блогер Дмитро Обухов вирішив отримати премію за найкоротший допис по темі. Цікаво, кого він назвав жабою, а хто, на його думку, є гадюкою. У будь-якому разі видовище не для людей зі слабкими нервами.

Іван Леньо, український музикант і лідер гурту Kozak System, впевнений, що проблемою будь-якої людини, яка взялася за реформування тієї чи іншої галузі, є відсутність якісного висвітлення її діяльності в засобах масової інформації. Мовляв, що можуть знати мешканці умовного українського села про Супрун? Пане Іване, там інколи і про нормальний зв’язок почути неможливо, а ви кажете.

А експерт ринку праці Сергій Марченко вирішив чи то назвати, чи то обізвати Супрун маркером. А якщо без жартів, то автор допису переконаний, що саме вона є маркером реформ, адже люди вірять, що хоче не набити кишені, а змінити систему медицини. А ось Богомолець теж є маркером, але таким собі, поганеньким. Тут, як у сучасному фольклорі: на смак та колір – маркери різні.

Олена Добровольська, журналістка, просто рознесла Богомолець вщент, зазначивши, що коли її хтось дратує, у 99 % випадках воно знаходить своє підтвердження. Схоже, Богомолець бісить Добровольську на всі 100 %.

Збирав реакції та читав меми на сторінці МОЗ Степан Коза

Залишити коментар