Понеділок, 28 вересня

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко на Великдень повідомив про намір нарешті одружитися на своїй цивільній дружині Росіті Сайранен. За словами «радикала», до цього йшов цілих 20 років. Офіційно зареєструвати свій шлюб молодята планують 2 червня. Як відреагували на таку звістку у соціальних мережах – у реакціях від Opinion.

Про рішення нарешті зробити Росіті серйозну пропозицію Ляшко повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook, додавши до допису відеозапис. Щоправда, особливого здивування серед родини лідера «радикалів» така новина не викликала, радше навпаки: виглядало так, ніби разом із Росітою цього чекали і всі інші. Не обійшлось і без жартів про декларацію, щоправда, не про лотерейні виграші самого Ляшка, а про статки нареченої.

 

Політтехнолог Володимир Макаровський переконаний, що на такий крок Ляшко зважився через бажання отримати якомога більше голосів від електорату. Мовляв, таким чином «радикал» знищить одну з точок, на яку могли б тиснути опоненти. А ось із гумором у Макаровського якось не склалося, двічі намагався пожартувати, і двічі це йому не вдалося. Сподіваюся, з роботою виходить дещо краще.

Назар Приходько, волонтер, журналіст і громадський діяч, лаконічно зазначив, що десь «плаче один маленький Лозовий». Як бачимо, циклон із хорошим гумором до українського сегменту Facebook ще не дійшов. Будемо очікувати в наступних реакціях.

Політичний консультант Микола Спірідонов запитав, чи потрібно очікувати на зміну іміджу Ляшка. Насправді доволі несподіване питання від людини, яка зазвичай сама дає подібні прогнози. Хоча, безперечно, тема відповідальна та серйозна, пане Миколо, для фахового коментаря дійсно треба підготуватися, не буду вам заважати.

Головна редакторка VoxCheck Олена Шкарпова претендує на роль більш-менш непоганого жарту про пальми та Мальдіви. Якщо тільки не зважати на паркан із металевих листів. Не думаю, що на Мальдівах хтось має схожий смак.

Політолог Олексій Голобуцький вирішив не жартувати. За його словами, заява Ляшка є свідченням того, що президентська кампанія вже почалася. Для інтриги залишилося лише дочекатися «широкого загальнонародного весілля» як альтернативу агітації. А справді, чому б ні? Коміків і тамаду вже є з кого обирати.

Журналіст, політолог та історик Дмитро Корнейчук також не відмовив собі у нагоді прокоментувати рішення Олега Ляшка.

А ось Василь Крутчак, журналіст, відреагував на таку звістку доволі бурхливо та різко, пообіцявши ближче до президентської кампанії показати два відео з участю Олега Ляшка та його «жінками». Одним словом, чоловічі ревнощі можуть демонструватися по-різному.

І нагороду в конкурсі на найгірший жарт про одруження Ляшка отримує Валeнтин Гайдай, політичний аналітик. Зрештою, у цьому жарті, а точніше, у його відсутності, прекрасним є все. Але так теж треба вміти, правда?

Збирав реакції та не посміхався Степан Коза

Залишити коментар