Середа, 30 вересня

Ані тобі Надії Савченко у стрічці, ані Дональда Трампа, ані навіть зрад від української влади. Всю увагу української блогосфери привернула Ольга Фреймут. Популярну українську телеведучу звинуватили в тому, що вона влаштувала «розбірки» зі своїми «хейтерами» та критиками. Що не поділила Фреймут з українцями – у реакціях від Opinion

Про перший із візитів Ольги Фреймут на своїй сторінці ще на початку квітня повідомила психологиня Єлизавета Непийко. За її словами, телеведуча увірвалась на прийом та почала запитувати, чому авторка допису в коментарях на Facebook назвала її, скажімо, не надто добрим словом. Виявилось, що це було частиною нової передачі Фреймут про ненависників, себто «хейтерів». Так оригінально за допомогою до психологині ще не звертались. Ну що ж, пані Фреймут, до вас із критикою ще ніхто так не боровся, вітаємо!

Пізніше Єлизавета Непийко розповіла про зустріч із Фреймут дещо детальніше. Як виявилося, телеведуча використала підставну людину, аби потрапити на прийом. Цікавий спосіб зустрітися з психологом, погодьтесь. Однак найсмішнішим виявився презент, який для своєї «жертви» підготувала Фреймут: власна книга «Кажан Жан». Ну що ж, пальма першості за кращу промоцію друкованого видання знайшла свою власницю.

Про ще один випадок раптового візиту Фреймут до своїх кривдників розповіла журналістка Христина Рівера. За її словами, до доньки її колеги телеведуча також завітала на роботу. Закінчилася для кривдниці «зірки» ця історія доганою від керівництва. Схоже, «Пристрасті за Ревізором» тепер виглядають дещо інакше.

Тату-майстер і блогер Дмитро Мрачник спробував наочно пояснити своїм читачам, як виглядали дії Фреймут на прикладі ймовірного візиту Петра Порошенка. Аналогія простувата та нескладна, однак неписане правило соціальної мережі каже нам: все, що написано на хвилі «хайпу», триматиметься на цій хвилі й далі. Тож, чому б і ні?

Блогер Олег Кириченко жартома розповів про власні очікування візиту Фреймут, які так і не справдилися. Пане Олеже, головна «фішка» «ревізорки», схоже, полягає у несподіваності. Тому просто чекайте, у найбільш дивний момент вона обов’язково з’явиться перед вами.

А ось користувач Олег Єрмохін жартома пригадав, що в дитинстві мама лякала його візитом Фреймут. Навіть не знаю, чи всі б відмовилися від такої можливості стати популярним. Бо слава ж насправді не знає поганих шляхів. Тому, шановні батьки, подумайте, чи того «бабая» ви обрали.

Відомий волонтер і активіст Революції гідності Роман Донік доволі незвично запросив Ольгу Фреймут на передову. А й справді, може, там її знімальна група разом із новою книжкою виглядала б більш природно. Підходить така до бойовиків та починає сварити їх за погану поведінку. Мрія, а не жінка.

Олексій Краснощоков, голова громадської організації «Підмога.інфо», розповів історію, коли нібито члени знімальної групи Фреймут опинилися в центрі скандалу, підтримуючи «руський мир». Пані Ольго, ви ж там будьте обережні, а то і до вас можуть завітати без попередження. Щоправда, поводитися ці люди можуть дещо інакше. Не так, як личить справжнім панянкам.

Журналіст Мілан Леліч просто та лаконічно проілюстрував, як приблизно виглядає пані Ревізор на своїх рейдах за ненависниками.

Натомість блогер Артем Мадлер зазначив, що складається враження, ніби Фреймут полетіла у космос. То, можливо, автомобіль Ілона Маска все ж не був безпілотним?

Експерт ринку праці Сергій Марченко був чи не єдиним, хто спробував стати на захист Ольги Фреймут. За його словами, кожна людина має право зробити якусь дурницю. Окей, Сергію, але одна річ зробити дурницю, інша – перетворити це на новий проект і ще й подарувати свою дурницю… Ой, книгу, перепрошую. Знову все наплутав.

Анастасія Приходько, блогерка, спробувала пояснити дії Фреймут жартом для наймолодшої аудиторії. Ну десь приблизно так.

А закінчимо цей огляд реакції казочкою на ніч від відомого блогера Антона Ходзи. Пам’ятайте, любі читачі, Ольга Фреймут може прийти до вас будь-якої миті.

Збирав реакції та досі чекає в гості Ольгу Фреймут той самий Степан Коза

Залишити коментар