Субота, 26 вересня

Баталії між Ольгою Богомолець та Уляною Супрун не просто продовжуються, а виходять на новий рівень. І цього разу річ не в нових рамках для світлин профілю, де зазначається, «за» чи «проти» Супрун той чи інший користувач. Нині активного обговорення набуло повідомлення Богомолець щодо «повзучої легалізації наркотиків». Детальніше – у реакціях від Opinion.

За класичною схемою будь-якої дискусії у мережі Facebook усе почалося з одного допису. Так, Ольга Богомолець запевнила, що Міністерство охорони здоров’я виступило головним ініціатором скасування кримінальної відповідальності за зберігання невеликої кількості наркотиків. Такими діями, на переконання авторки допису, відомство Уляни Супрун намагається полегшити життя організаторам наркобізнесу та наркодилерам. Як би це пояснити пані Ользі, що «невелика кількість» – це не зовсім те, що цікавить наркодилерів. Треба якось порадити глянути Breaking Bad – може, все встане на свої місця.

Але на цьому Богомолець не зупинилася: на її думку, запропоновані МОЗ зміни знищать необхідність робити так звані «закладки» тим, хто збуває наркотичні засоби. Як на мене, феноменальне володіння термінологією вуличних продавців. Напевно, це і означає – бути ближчим до народу.

Закінчується допис Богомолець словами про те, що «її мета – зниження смертності та збільшення тривалості здорового і гідного життя українців». Ех, пані Ольго, якби ж тут все залежало від «закладок» та легалайзу…

У коментарях до допису відома блогерка Фаїна Каплан лаконічно оприлюднила невеликий вірш, який цілком можна розглядати як короткий конспект усього допису пані Богомолець.

Остап Українець, письменник та перекладач, назвав допис Ольги Богомолець новою темною стороною популізму. На думку письменника, можна без особливих зусиль зробити висновок про те, чиї інтереси захищають пости Богомолець. Ну, пане Остапе, чекаємо висновків, готуємо попкорн.

Блогер і татуювальник Дмитро Мрачник, схоже, не дуже оцінив допис Ольги Богомолець, закликавши Уляну Супрун діставати кулемет. Так, зачекайте, це ж фішка Савченко, хіба ні?

Активіст, блогер і художник Олександр Володарський, схоже, також надихнувся ідеями пані Надії Савченко. За його сценарієм в епіцентрі цього разу має опинитися саме Богомолець.

Громадський активіст Максим Кицюк виступив на підтримку Уляни Супрун, пожартувавши, що пані Богомолець надто добре розбирається у дозах наркотиків. У кожному жарті, як кажуть…

Колумніст Дмитро Литвин запропонував до переліку заборонених препаратів додати саму авторку допису, а також порекомендував звернути увагу на декларацію Ольги Богомолець.

Галина Третякова, експертка «Реанімаційного пакету реформ», звернулася до Ольги Богомолець з низкою питань. Однак схожі вони на риторичні.

Випускаючий редактор «Сегодня» Ігор Рець звернув увагу на певну неточність у розподілі кількості наркотиків і доз, який навела Ольга Богомолець. Але ж кожний організм індивідуальний, хіба ні?

Збирав реакції та не знайшов «закладки» Степан Коза

4 комментария

 1. Степан КОЗЕЛ, любителі «невеликих доз» завжди пойдуть до середніх, а потім і до великих.
  Дозволяй їх своїм дітям !!!

  • Степан Коза on

   Пане Андрію, щиро вдячний за нове та емоційне трактування мого прізвища. З вашого дозволу все ж залишу собі те, з яким довелось народитися на цей світ. Хоча, погоджуюсь, воно не є найкращим з можливих.

   Щодо «невеликих доз», то, по-перше, я писав не про «споживачів», а про тих, кого у дописі було охрещено «наркодилерами». По-друге, мої діти ще не народилися, однак я врахую ваші побажання, дякую. І, звісно, надалі старатимусь все ж використовувати теги [сарказм] .

   Дякую за увагу до моїх коментарів до реакцій!
   З повагою, той самий Степан Коза (все ж не Козел) 🙂
   Гарного дня!

 2. Та яка наркота ??? Що це за закон? Це взагалі дурдом і геноцид !!! Треба наоборот робити пропаганду здорового образу життя, вільного від наркотиків, алкоголю і цигарок. В нашій кроїні епідемія туберкульозу 3 1995 року. А наркота, алкоголь і цигарки тільки сприяють поширенню цієї недуги !!! Супрун би спочатку пероевірити на наявність вад головного мозгу перед тим як ставити людину на таку відповідальну посаду
  !!!
  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%B7

  • Степан Коза on

   Пане Дмитре, на жаль чи на щастя, не можу погодитись з вами щодо тези про наркотики, алкоголь та цигарки як один із «інструментів» поширення туберкульозу. Ця хвороба передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Звісно, я проти будь-яких наркотичних засобів, але давайте не будем спотворювати факти та посилатись на ресурси, зміст яких можна змінити двома кліками мишки.

   Дякую за увагу до тексту!
   З повагою, той самий Степан Коза 🙂

Залишити коментар