Середа, 23 вересня

Минуло два роки з того часу, як свою роботу почав «уряд Гройсмана». За період перебування на посаді прем’єр-міністра України Володимир Гройсман встиг знайти як ворогів, так і прихильників. Про те, як згадували роботу голови уряду в соціальній мережі, скільки обіцянок було зроблено, а скільки – виконано та які «меми», здається, лишатимуться вічними – у реакціях від Opinion

Сам «іменинник» нагадав, що очолив уряд у непростий час, а за ці два роки не було жодного легкого дня. Ну що ж, непогана тактика – одразу перейти до виправдання, тепер і критикувати візьметься не кожен. Жартую, звісно, візьмуться. Сам прем’єр подякував урядовій команді та розповів про віру в успішне майбутнє країни. Віра вірою, а ми уважно чекатимемо.

Ну і яке свято без урочистого відео, яке розповідає про успіхи та перемоги. Ані тобі краплі зради, ані тобі приводів для критики.

 

Однак аналітичний портал «Слово і діло» створив власне привітання для Гройсмана, підрахувавши, як Кабінет Міністрів виконував обіцянки за останні два роки. Стабільність залізна – другий рік поспіль Володимир Гройсман виконує 184 обіцянки, однак цього року зросла їхня загальна кількість, а отже, і кількість невиконаних.

Але більш енергійну зраду вирішив розігнати журналіст і в минулому триразовий народний депутат від соціалістичної партії Іван Бокий. Класика жанру: країна гине, народ потерпає, люд вигибає, Гройсман радіє. Але ж треба якось балансувати перемоги та зради, правда ж?

Сумнівними назвав досягнення Гройсмана і нардеп та заступник голови комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій. Тут тобі і заяви про підроблений диплом, і тотальна корупція, і провал реформ, і… Одним словом, зрада на зраді та зрадою поганяє.

Змінювати, на думку Купрія, потрібно всіх: і уряд, і парламент, і президента. Ризиковий хлопець, нічого не скажеш. Ще й картинку яку підібрав! Класика маніпуляцій, але на когось все одно спрацює…

Задля справедливості додам ще одні результати роботи аналітиків зі «Слово і Діло», цього разу – з обіцянками Купрія. І справді, показник виконаних не такий вже поганий, однак із загальної кількості обіцянок розуміємо: дає їх нардеп дуже обережно.

А ось журналіст і публіцист Сергій Руденко звернув увагу, що Верховна Рада другий рік поспіль не наполягає на звіті уряду Гройсмана у парламенті. Це ж треба так довіряти один одному, казка просто.

Звісно, не обійшлося без стареньких «мемів», які, ймовірно, були зроблені ще на початку роботи Гройсмана. Але посміхнутись можна і зараз.

Попри гостре «зрадонавіювання» та жарти, якісну оцінку роботи Гройсмана знайти все ж вдалося. Доволі розлого свої міркування висловила політична експертка Олеся Яхно-Белковська. Перед початком, щоправда, додам невеличкий спойлер від тих, хто вже прогортав цей допис до кінця. Приємного та корисного читання!

Збирав реакції та мив руки від зради Степан Коза

Залишити коментар