Неділя, 27 вересня

Так виходить, що гучні злочини, які розслідуються працівниками правоохоронних органів вже не є приводом для подиву та обговорення у соціальних мережах. Однак дрібні крадіжки мають шанси опинитися в епіцентрі Facebook, досить лише… вкрасти котячий корм. На Київщині поліцейські затримали крадія корму, підозрюваному загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. Детальніше – у реакціях від Opinion

Про викриття «надзвичайно небезпечного» грабіжника повідомили на сторінці Головного управління Національної поліції в Київській області. Полював за двома мішками котячого корму 26-річний мешканець міста Ірпінь. Правоохоронці переконані, що чоловік намагався привласнити собі тваринну їжу з метою легкої наживи та подальшої реалізації. Також цікаво, що підозрюваний «перебував у розшуку за аналогічні злочини». Виходить, поліцейські затримали серійного крадія. Хтозна, можливо, наступною метою зловмисника могла стати тарілка вашого улюбленого Мурчика.

Блогер Антон Ходза із властивим йому сарказмом охрестив дії правоохоронців розкриттям злочину століття. Автор допису впевнений, що нажива насправді не така вже й легка: треба прокинутися вночі, «колупатися» у замках магазину, а потім ще й тягнути на собі два мішки. А й справді, справа не проста, а якщо вбачати у правопорушникові котячого Робіна Гуда, то й узагалі слід було б нагородити його за такий подвиг.

Дар’я Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції, здивувалася терміну ув’язнення, який загрожує підозрюваному, та зазначила, що в Україні красти треба не корм і не мішками, а заводами та мільярдами. Ну ось, шанс виправдати чоловіка за статтею про «робінгудство» зник на очах.

Журналіст Сергій Огородник запевнив, що дрібні злочини мають неодмінно розслідуватися та каратися, однак додав, що прес-служба поліції зробила собі піар не на тому. Далі за традицією автор допису запросив у гості Зраду Зрадненко, яка вбила останні сподівання на перемогу правоохоронців над дрібними злочинами.

Ірина Федорів, журналістка та регіональна координаторка «ЧЕСНО», привітала міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з результативною роботою та наголосила на необхідності публічно похвалити правоохоронців. Ну таке, сарказм на трійку, зробимо вигляд, що пані Ірина це все серйозно написала.

А ось екс-прокурор Володимир Петраковський знайшов у цій новині переваги: автор допису запропонував своїм читачам підписатися на сторінку поліції, адже це найбільш кумедний паблік органу публічної влади. Що сказати, гумористичним критиком цьому пану навряд чи вийде стати.

У коментарях до цього допису український правник Віталій Касько жартома спробував виправдати підозрюваного, мовляв, той діяв у стані крайньої необхідності – рятував кота від недоїдання. Адвокатський досвід, як кажуть, на лице.

Збирав реакції та годував кота рибкою Степан Коза

2 комментария

  1. Чи мені одній здається, що поліціянтам, що розкрили такий жахливий злочин, треба пройти обстеження у лікаря-психіатра?

    • Та ні, тільки не поліцейським (Крадіжка з проникненням таки була, незалежно від призначення товару…), а тому, хто кваліфікує цю крадіжку як таку, що тягне на 3-6 років позбавлення волі. Це просто блюзнірство!

Залишити коментар