Субота, 5 грудня

Футбольні фанати радіють, оскільки до України передали кубок Ліги чемпіонів УЄФА. Саме в нас, у Києві, 26 травня цього року відбудеться фінал турніру. Головний трофей європейського футболу має побувати у Херсоні, Маріуполі, Дніпрі, Одесі та Львові. І, здавалося б, усе чудово, однак увагу користувачів привернула, як це буває завжди, одна світлина, де трофей знаходиться… у церкві. Деталі – у реакціях від Opinion.

Першим звернув увагу на нетрадиційний «прийом» кубку відомий волонтер Роман Сініцин. Перша світлина особливо нікого не здивувала, традиційні лайки та кілька обурливих коментарів, однак далі буде цікавіше.

Цікавіше, оскільки Сініцин не зупинився на простій публікації фото, а додав ще одне, на якому, за його словами, біля священика Київського патріархату перебуває головний кримінальний авторитет Дніпра, з іншого боку – голова бюджетного комітету Верховної Ради та за сумісництвом голова Федерації футболу України. Оце так компанія. Сподіваюся, хоча б перехрестили його чи окропили водичкою святою. Та й таке.

Журналістка Анна Філімонова не сказала нічого нового, однак незадоволеність святістю українських верхів, звісно, не залишилася непоміченою. Треба ж про щось писати.

Не стримався від коментарів і блогер Антон Ходза. Але, на рідкість для користувачів мережі, пожартував смішно. Якби ж ще всі знали, хто такий той Зідан. А то ще почнуть збиратися під храмом, молитися святому Зінедіну.

Багатослівністю не відзначився і блогер Іван Оберемко. Ну що ж це таке, тут стільки жартів можна наробити, а ви так скромненько, обережненько. Така зрада пропадає.

Тетяна Ніколаєнко, головна редакторка Insider, звернулася до Господа з питанням, де ж їй вдалося так згрішити, щоб народитися не в нормальній країні, де люди стоять під лікарнею та радіють народженню принца… Кхм. Кхм-кхм-кхм. Ну от, так добре почали, я аж зрадів, а потім почали порівнювати… Ну ви самі знаєте що з чим.

Денис Мандзюк, письменник, може, подумав, що відкрив Америку своїм описом персонажів фото, але тут Колумбом вже став Сініцин. А ось називати світлину «всією сутністю України» – якось не дуже гарно вийшло, пане Денисе, ви ж типу лідер думок, архітектор чогось-там, душі чи серця.

Журналіст і блогер Євген Кузьменко, схоже, дуже розлютився та навіть порівняв Україну з Росією. Ну ось, довгоочікувана та прекрасна моя зрада, як довго я цього чекав. Та чи потрібно це?

А ось блогер Арман Ісабеков просто підсумував, що обидва персонажі є доволі поважними в Дніпрі, а тому (вмикаємо сарказм) все добре. Страшно подумати, що могло залишитися поза світлинами, чесне слово.

Катерина Гандзюк, блогерка та керуюча справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, отримує премію за найбільш лаконічний коментар. Але ж як життєво, пані Катерино, як життєво.

Не обійшлось і без мережевої народної творчості, це прекрасно, Коза схвалює.

Збирав реакції та перехрестив свої бутси Степан Коза

1 комментарий

  1. Самое интересное, финал Лиги Чемпионов, с кубком которой катается Павелко, привез в Киев Григорий Суркис. В крайнем интервью Павелко назвал Суркиса «Крестным отцом» украинской футбольной коррупции. Кто не знал — Григорий Суркис вице-президент УЕФА, и такие серьезные обвинения с уст президента ФФУ это запланированная акция Павелко, по началу продвижения себя любимого в структуру УЕФА. Даю прогноз, что в недалеком будущем, с помощью своего друга Чеферина(Призидент УЕФА), благодаря иностранцам в структуре ФФУ, нанятым за большие деньги, Андрей Васильевич получит, такое долгожданное, место в УЕФА…

Залишити коментар