Субота, 5 грудня

Травневі свята далеко не для всіх виявились приводом для відпочинку. Учора, 30 квітня, внаслідок конфлікту на дорозі було скоєно напад на народного депутата та відомого екс-журналіста Мустафу Найєма. Народний обранець отримав суттєві пошкодження, однак саму ситуацію зі своєю політичною діяльністю не пов’язує. Детальніше – у реакціях від Opinion.

Сам Мустафа Найєм пояснив, що насправді конфлікт ілюструє типову ситуацію на дорозі, коли хтось вирішує підрізати іншого учасника дорожнього руку. Однак, якщо у більшості випадків адресат конфлікту починає гальмувати, то Найєм вирішив не поступатися своїм місцем. Розмова з правопорушниками закінчилася сутичкою, внаслідок якої нардеп отримав декілька переломів. Мустафа попросив не створювати ажіотаж довкола події, лише зазначивши, що його депутатських повноважень це ніяк не стосується. Ну, звісно, не стосується. Тільки вся мережа гудить та обговорює це так, ніби вперше на дорозі когось підрізали, а потім зламали йому щелепу. Взагалі-то у нас взірцеві водії, про що взагалі мова.

Натомість брат Мустафи, адвокат Масі Найєм, вирішив зробити конфлікт більш публічним, висвітлюючи доволі детально усі подробиці довкола цієї ситуації. Масі зазначив, що сподівається на чесність та порядність правоохоронців, мовляв, ніхто не захоче брати хабар. Ага, тут і захотіти не вийде, одного Найєма побили, інший про це пише, вся мережа про це розмовляє.

Пізніше Масі Найєм додав ще кілька деталей, зазначивши, що головний фігурант конфлікту і досі не був затриманий.

Масі повідомив, що у Мустафи є струс та відчуваються болі в районі спини, однак операція вже минула. Затримано троє підозрюваних, однак головний учасник сутички все ще на свободі. Цікаво, хто зловить його першим: Facebook чи поліція?

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко оприлюднив інформацію про затриманих. Наймолодшому з них лише 19 років. Але якщо ви уважно читали скріншоти дописів Масі, то знаєте: адвокат переконаний, що перелічені Геращенком імена не мають безпосереднього стосунку до травм Мустафи.

Хтось мав заявити про руку Кремля? Ось, будь лака, тримайте, нардеп Ігор Мосійчук повідомив, що затримані входять до фан-клубу Рамзана Кадирова. Хм. То, може, вони не підрізали Найєма, а просто поспішали на автограф-сесію зі своїм кумиром? Що скажете, пане Ігоре? І я ось все думаю, на якому етапі у висвітленні прізвищ затриманих перестає діяти презумпція невинуватості?

Політичний консультант Микола Спірідонов натякнув, що затримані, імовірно, отримають «за повною програмою», оскільки «всі тварини рівні, але деякі більш рівні за інших». Любите ви оці натяки, пане Миколо, сказали б усе вже прямо, а то сидиш тут, розбираєшся, хто тварина, а хто для неї рівний.

Політичний консультант та екс-нардеп Віктор Уколов, напевно, написав найважливіший у цій ситуації допис: прізвища учасників подій свідчать, що наша країна змінюється і насміхатися над національністю не треба. Всі вони наші, незалежно від етнічного походження, а важливим є тільки закон. Це б роздрукувати та декому на стіні біля ліжка повісити, може, тоді б щось змінилось.

Звісно, без жартів та стьобу також не обійшлось. Ось, блогер Володимир Голобуцький отримує нагороду за спробу застосування сарказму. Але ж головне не перемога, головне, як кажуть, участь.

Збирав реакції та плутався у Найємах Степан Коза

1 комментарий

  1. драки на дорогах и так далее ==ЭТО КАК Я И ГОВОРИЛ МУСТАФЕ = С Л Е Д С Т В И Е……ПРИЧИНА В ОТСУТСТВИИ ПРАВООХРАНИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ В СТРАНЕ. ОН МУСТАФА К СОЖАЛЕНИЮ ТАК ЖЕ ПОЧУВСТВОВАЛ НА СЕБЕ ОТСУТСТВИЕ ПРАВО ОХРАНИТЕЛЕЙ. ВСЕ ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ ПРОСТО. БУДЕТ БАРДАК В МУСАРНЕ, БУДУТ ДРАКИ,УБИЙСТВА,ГРАБЕЖИ И ТАК ДАЛЕЕ И ТАК ДАЛЕЕ. МОЖЕТ ХОТЬ СЕЙЧАС МУСТАФА НАЧНЕТ ЧТО ТО ДЕЛАТЬ ДЛЯ НАВЕДЕНИЯ ПОРЯДКА ТАМ ГДЕ ЗА ПОРЯДКОМ И ДОЛЖНЫ СМОТРЕТЬ. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК ПОЛУЧИЛОСЬ, ПОБЫСТРЕЕ ВЫЗДОРОВЕТЬ. Я НЕ ОДНОКРАТНО ОБРАЩАЛСЯ К МУСТФЕ С ПРОСЬБОЙ ПОМОЧЬ В БОРЬБЕ С ПРЕСТУПНИКАМИ В ПОГОНАХ,НО УВЫ ПРОСЬБЫ ОСТАЛИСЬ НЕ УСЛЫШАНЫ. ВЧЕРА МУСОРА МЕНЯ ГРАБОНУЛИ, СЕГОДНЯ ПОБИЛИ МУСТАФУ, ЕЩЁ И ЕЩЁ РАЗ ГОВОРЮ, ЭТО СЛЕДСТВИЕ. ПРИЧИНА=ОТСУТСТВИЕ ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ ОРГАНОВ В СТРАНЕ. ПРИШЛИ ВО ВЛАСТЬ ТАК ДЕЛАЙТЕ ДЛЯ СТРАНЫ БЛАГА А НЕ ЗАНИМАЙТЕСЬ ХРЕН-ЗНАЕТ ЧЕМ.

Залишити коментар