Субота, 26 вересня

У Києві група невідомих осіб скоїла напад на ветерана АТО та захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича. За словами знайомих потерпілого, йому було завдано кілька ударів ножем у нижню частину спини, після чого зловмисники застосували сльозогінний газ та намагалися добити «кіборга» молотком. Першу допомогу Вербичу надали друзі, які опинилися на місці подій за кілька хвилин після скоєння нападу. Поліція розшукує правопорушників, деталі – у реакціях від Opinion

На офіційній сторінці Національної поліції у місті Київ оприлюднили відео з камер спостереження та світлини, на яких зафіксовано ймовірних зловмисників. Правоохоронці попросили про максимальний репост допису, аби якнайшвидше відшукати нападників.

Однак навіть попри визнання самими правоохоронцями факту нападу на Дмитра Вербича, прес-служба Міністерства внутрішніх справ повідомила, що до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесли за статтею… хуліганство. Додати особливо й нічого.

Таке рішення правоохоронців викликало неабияке обурення серед користувачів мережі та навіть стало приводом до появи нових творів інтернет-творчості. Мовляв, якщо хтось напав на вас із засади, не лякайтеся: то просто хулігани, це просто забавка, але аж ніяк не напад, замах чи щось подібне.

Блогер Антон Ходза не стримував емоцій щодо рішення поліції розслідувати справу за статтею про хуліганство, саркастично запропонувавши одразу перейти до адміністративного порушення. А й справді, якщо замах – це хуліганство, то чому «зворотний прогрес» не міг піти далі? Так і до провини самого «кіборга» можна дійти.

Журналістка Ольга Худецька також приєдналася до тих, хто засудив занадто ласкаве ставлення правоохоронців до скоєного злочину, побажавши наостанок слідчим бути здоровими.

Учасник АТО Юрій Дмитренко висловив сподівання, що нападників буде знайдено так само швидко, як це вийшло після конфлікту з Мустафою Найємом. Дмитренко розповів про підозру, що це був цілеспрямований напад проросійських сил. Також імовірно, що одна з дівчат, що була у компанії зловмисників, фіксувала напад на телефон.

Паралель із Найємом провів і письменник та редактор Юрій Винничук.

Волонтер, журналіст і громадський діяч Назар Приходько повідомив, що зараз стан здоров’я Дмитра Вербича стабільний, проте лікарі не дають ніяких прогнозів. За словами медичних працівників, лезо ледь не дісталося нирки. Сам волонтер відчутно обурився недостатньо швидкій роботі правоохоронців, вкотре серед користувачів мережі провівши аналогію з розшуком нападників на народного депутата Мустафу Найєма.

Військовослужбовець Євген Шевченко зазначив, що знайти зловмисників має бути справою честі, оскільки ті намагалися вбити героя війни. Автор допису закликав усіх, хто володіє якоюсь інформацією, повідомити про це слідчу групу. Те ж саме радить вам зробити і ваш покірний слуга.

Збирав реакції Степан Коза

1 комментарий

  1. У полицаев уже 200% есть рожи этих БонниКлайдов, уверен они не вылезли из канализации и не исчезли там же, а прибыли по маршруту где было достаточное количество камер качественно срисовавших их морды (не через весь город же они шли в масках, во всяком случае пособницы уж точно без). Поэтому законно опасаясь суда Линча полицаи слили в сеть некачественные материалы, чтобы биомасса не мешала и по квалификации зарядила хулиганочку, чтобы по их мнению лоховатые, но трусливые БонниКлайды либо быстренько чистосердечно сдались пока статья сладкая, либо поняв, что за такие поступки оказывается светит всего лишь ст. 296 снова проявились в своём амплуа и вот тогда то …, но сука в следующий раз всё может закончиться намнооогггооо печальней !!!
    Шевелитесть опера — шевелитесь , ведь следующим может быть ваш брат, сын, отец или вы сами !!!

Залишити коментар