Неділя, 27 вересня

Українські політики часом можуть не тільки здивувати, але й опинитись у самому центрі жартів і стьобу. Користувачі українського сегменту мережі Facebook активно обговорюють родинний рецепт сирників від лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Секретами вона поділилась у відео, водночас привітавши кондитерів із професійним святом. Що насмішило українців та кого намагалася «потролити» нардепка – у реакціях від Opinion.

Сама Тимошенко зізналася, що бабусині рецепти виявилися трохи модернізованими, оскільки раніше не було всіх необхідних сьогодні компонентів, зокрема, хлориду кальцію. Шкода, щоправда, що пані Юлія не наважилася сама щось приготувати на камеру, а лише розповідала про якісь там секрети. А може, і правильно – хто ж готує у білій сорочці та з розплетеним волоссям?

 

Політичний експерт Олексій Мінаков впевнений, що коли сильно пече стати президентом, можна приготувати й не таке. Наступного ж разу, на думку Мінакова, Тимошенко має в’язати вовняні шкарпетки на День працівників легкої промисловості. Страшно подумати, що ця жінка буде робити у Міжнародний день акушерки. Може, хоча б змінить одяг на більш підходящий.

А ось політичний консультант і екс-нардеп Віктор Уколов розкритикував креативний штаб Тимошенко, мовляв, із такими нігтями та таким манікюром сама нардепка готувати не буде. Тобто волосся, яке може стати частиною сирників, нікого не турбує?

Однак, закид Уколова не залишився без відповіді: на допомогу Тимошенко прийшла працівниця прес-служби «Батьківщини» Антоніна Агілова, зазначивши, що з такими нігтями готувати сирники все ж можна. Ну так, правильно, про що б ще посперечатися дотичним до політики людям, як не про французький манікюр та сирники?

Не обійшлося і без конкурентів для Тимошенко. Блогер Антон Ходза запропонував власний, сповнений стьобу та сарказму, рецепт сирників від пані Юлії. Смачного тут бажати якось не хочеться.

Політична експертка Олеся Яхно-Белковська пригадала, що зовсім нещодавно, напередодні виборів у 2010 році, коронною стравою Тимошенко були варені яйця. Пані Олеся стверджує, що стиль лідерки «Батьківщини» за роки не змінився. Мушу не погодитися: шлях від яєць до сирників – не такий вже й простий. І такого прогресу Тимошенко досягла за якихось там дрібних 8 років!

Але не все так добре у цьому прогресі. Журналістка Ольга Лень нагадала, що сирники – це не те ж саме, що львівський сирник. Погано працюєте, любі піарники Тимошенко, навіщо ж так людину підставляти? Добре хоч борщ не змусили готувати.

До попередньої реакції приєдналась і журналістка Ольга Соломка. Пані Тимошенко, справи погані, ми втрачаємо аудиторію, треба терміново приготувати щось інше!

Телеведуча Роксана Руно запропонувала на наступних президентських виборах замість дебатів запровадити кулінарну битву або ж конкурс талантів, вірші чи проходку в купальниках. Навіть не знаю, на що з цього хотілося б дивитися менше. Нехай вже готують свої сирники, чесне слово.

Натомість політолог Михайло Басараб впевнений, що цим роликом Тимошенко хотіла «потролити» президента України. Така ідея, на думку експерта, виникла або від надмірної самовпевненості, або від неабиякої схвильованості. А кажуть, із поганим настроєм готувати не можна. Вийде несмачно. Може, тому Тимошенко нічого й не готувала?

Збирав реакції та відмовлявся від сирників Тимошенко Степан Коза

Залишити коментар