Неділя, 29 листопада

У столиці активісти С14 облили нечистотами та зеленкою директора Російського центру науки і культури в Києві Костянтина Воробйова. Повідомляється, що постраждалий є спонсором «Безсмертного полку» в столиці України, а до безпосередньої зустрічі з активістами якраз збирався на захід. Детальніше про зеленку та запах «руського міра» – у реакціях від Opinion.

Одним із перших про новий образ Костянтина Воробйова повідомив волонтер і активіст Родіон Шовкошитний. Сам автор допису нібито сидів у машині та читав філософські трактати німецьких класиків, аж раптом помітив «невідомих патріотів» і «команду добра і радості», які зненацька зустрілися з Воробйовим. Жарт про випадковість та філософські трактати ми всі, звісно, оцінили. Більшої уваги вартує лише висновок: «бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше».

Підтвердив причетність С14 і координатор Сергій Мазур. Щоправда, цього разу Родіон Шовкошитний вже не зачитувався класикою німецької філософії, а був у складі команди добра. Ну що ж, пане Родіоне, скромність – це добре, а скромність із класним почуттям гумору – ще краще, мій вам лайк.

Мазур також додав світлини з місця подій. Щоправда, не зовсім зрозуміло, як активісти добули те, що на сторінках ЗМІ прийнято називати «нечистотами». Але хай це залишається на совісті активістів.

Ще один учасник «команди добра і радості», відомий волонтер Роман Сініцин, взагалі пожартував, що разом із С14 та іншими учасниками події просто прогулювався Подолом та зненацька побачив «зеленого керівника россотруднічєства», від якого доносився аромат «руського міра». Обережніше треба з прогулянками, пане Романе, треба ж якось себе берегти.

А ось журналістка Ольга Лень пов’язала спокійний ранок 9 травня в Києві, зокрема, і з акцією «команди добра і радості» разом із С14. Вустами пропагандистських класиків: «Совпадение? Не думаю».

Завдяки блогерській діяльності Антона Ходзи стало зрозумілим, що честь, що випала Костянтину Воробйову, до цього належала «одеському ватану» Каурову, однак нарешті знайшлася, за словами автора допису, достойна зміна. А що ж тепер колишній чемпіон? Як завжди, всі забудуть?

Не обійшлось і без більш класичних жартів. Ось, наприклад, блогер Сергій Наумович не упустив можливості вкотре написати про запах «русского міра». Цікаво, скільки разів це має написатись, аби ми теж відчули його через наші монітори? Сподіваюсь, до цього не дійде.

Однак не обійшлось і без зради. Журналіст, політолог та історик Дмитро Корнейчук розкритикував дії «команди добра» та С14, а також «Національного корпусу», який тепер пікетує «Інтер». Мовляв, «радикали» працюють за 13-ту зарплату. Не знаю навіть, мені було б стрьомно таке писати, бо зеленка не дуже й дорога, а другий складник «акції» можна взагалі безкоштовно отримати.

Збирав реакції та думав, скільки коштує відіпрати піджак Воробйова, Степан Коза

Залишити коментар