Вівторок, 29 вересня

Давня приказка повчає, що гроші насправді не пахнуть. Так це чи ні відтепер можна запитати і у заслуженого артиста України Віталія Козловського, який 9 травня виступав перед російською публікою неподалік від Москви. Як стало відомо про концерт Козловського у Росії – у реакціях від Opinion

Якщо раніше казали, що найбільшим ворогом для людини є її язик, то тепер слушно було б переробити приказку на «Instagram фанатів моїх – ворог мій». Візит Віталія Козловського до країни-агресора міг би залишитися непоміченим, оскільки жодних офіційних анонсів на його сторінках не було. Однак подякувати співак має своїм слухачам із Росії, які не полінувалися викласти декілька світлин та поставити відповідний хештег. Ось, наприклад, цей пан вихваляється, що на свято завітав його земляк. Чи це ми чогось не знаємо про Козловського, чи то наші потрохи заселяють сусідів…

Або ось ще одна російська фанатка, якій цілком може подякувати пан Козловський. Каже, що її мрія нарешті здійснилась, оскільки побачила виконавця наживо. Ну що ж, пані Надіє, можете впевнено забирати це добро собі, не думаю, що відтепер пан Козловський зможе похвалитися концертами в Україні.

Замало звичайних фанатів? Ось, будь ласка, якийсь начебто більш-менш відомий місцевий ведучий, який працював разом із заслуженим артистом України. Цікаво, скільки ще днів ми зможемо представляти Козловського саме так?

Ще досі сумніваєтеся? З великим небажанням заходжу на сайт мера Москви. І ось, краще не придумаєш, сам Віталій Козловський потрапив до анонсу святкового концерту разом із російськими виконавцями. Гарна компанія, Віталію, і практично відмінне маскування. Але це вже Шекспір напише не про тебе.

А ось журналіст Сергій Мельничук впевнений, що у випадку з Козловським це не лікується. Складно посперечатися насправді. Але найбільшу посмішку викликала фраза автора допису про «невідомого українського кекс-символа». Ну, бачте, пане Сергію, там, у сусідів, цей кекс досить добре знають і навіть запрошують кудись. Щоправда, до Москви Віталік ще не дотягує, є куди рости.

Станіслав Краснов, військовик і громадський діяч, висунув вимогу позбавити Віталія Козловського звання заслуженого артиста України, оскільки співав заробітчанин під столицею країни-агресора у той час, коли найкращі сини країни гинули від російських окупантів. Станіславе, сперечатися було б безглуздо, але давайте погодимось, що музика Козловського – не найкраще, що можна почути в житті. Може, й краще, що він співає не для нас. Вмикаємо Vidlik ONUKA і відправляємо найпершим потягом.

Натомість блогер Василь Савчур був більш стриманим, лише констатувавши, що Козловський поповнив ряди… кхм… не дуже порядних осіб.

Хтось же вирішив одразу звернутися до «заслуженого» напряму з не дуже приємними побажаннями. Блогер Ігор Стокоз доволі прямо та відверто побажав Козловському оніміти та мовчати все життя. Ну, пане Ігоре, я б таким різким не був, бо хто знає, забери у нього мікрофон, може ж фільми піти знімати чи, борони Боже, книги писати.

Збирав реакції та сердився через схожість прізвищ Степан Коза

1 комментарий

Залишити коментар