Четвер, 3 грудня

Кабмін затвердив новий бренд України для презентації держави у світі. Логотип Ukraine Now Ua розробила та ж сама компанія, що брала участь у розробці логотипу Євробачення-2017 – Banda Agency. І все б добре, якби користувачі мережі не помітили схожість нового логотипу з логотипом одного з найпопулярніших порносайтів світу. Детальніше про логотипи та порно – у реакціях від Opinion.

Перш ніж перейти до поціновувачів порносайтів та їхніх логотипів, пропоную поглянути на сайт власне розробників нашого, українського логотипу. Там зазначається, що Ukraine Now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує цього року. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити потенціал. Не знаю, як буде реалізовуватися така мета, але внутрішню увагу українців розробники вже привернули. Хто б міг подумати, що люди, які годинами обговорюють політику та коментують кожний крок народних обранців, настільки добре розумітимуться на порно. Але про це далі.

Також повідомляється, що розповісти про «зараз» має саме новий брендинг України, а в логотипі підкреслюється головне слово повідомлення – NOW. Шкода, якщо для українців якась подібна інформація залишиться поза увагою. Як не крути, а мережа показує, що замість Now всі воліють бачити Hub.

Ось, наприклад, журналіст Роман Кошмал, не пропустив можливості вставити свої 5 копійок у жарти про Pornhub. Цікаво, звідки пан Роман точно знає, які написи додаються під час перегляду гей-порно? Нічого особистого, просто Степан Коза, наприклад, до цього про такі новаторства не знав. Консерватор, розумієте?

Чомусь порівнювати новий логотип саме з Pornhub Gay вирішив і журналіст та телеведучий Віталій Гайдукевич. Ні, я в жодному разі не засуджую, у всіх свої смаки.

Чудово спробував розставити всі крапки над «і» журналіст Петро Терентьєв, зазначивши, що це нагадує доволі простий тест за Фройдом, коли людина і на огірок, і на банан, і на всі інші речі має лише одну асоціацію. Цікаво, що буде, якщо їм сам Pornhub показати?

А ось державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко наніс, скажімо, просто неочікуваний удар по всіх поціновувачах порносайтів, зазначивши, що є й інші ресурси, логотипи яких також схожі на український. Крута ідея, пане Артеме, але машину з порно вже запустили, тому навряд це можна просто так зупинити. Ви ж маєте знати, страх, секс… Є речі, на які більшість реагує безвідмовно.

Натомість блогер Мирослав Олешко оцінив логотип для України доволі позитивно, додавши, що тривале його обговорення в мережі вже є доволі добрим показником. А сам логотип, на думку блогера, ще краще виглядає на реальних прикладах у житті.

Не обійшлось і без професійних коментарів. Дизайнер Юрій Тернікі також позитивно оцінив результати роботи Banda Agency, наголосивши, що новий логотип буде використовуватися в рекламній продукції за межами країни. І, зрештою, за словами дизайнера, немає «подобається» чи «не подобається», є лише «ефективно» та «неефективно». Ну що ж, якщо закордоном також помітять схожість із найбільш популярним порносайтом, то, вочевидь, ефективність буде дійсно максимальною.

А ще дизайнер звернувся окремо до поціновувачів логотипу порносайту.

Святослав Хоменко, журналіст ВВС Україна, переконаний, що головне – не картинка, а внутрішній вміст. І цим, за словами журналіста, Україна якраз і відрізняється від Pornhub. Залишилося лише пояснити це все диванним експертам з дизайну. До речі, вони ж по сумісництву ще експерти з політики, економіки, а також (не)дипломовані соціологи, медики та ще купа всього. Геніальні люди, словом.

Збирав реакції та зависав на Pornhub Степан Коза

1 комментарий

Залишити коментар