Понеділок, 28 вересня

Поки в мережі не вщухають дискусії щодо Євробачення, десь у твіттері неймовірну «віртуозність» зі спілкування з власними виборцями демонструє екс-регіонал та нардеп від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін. Про те, як (не)потрібно спілкуватися з електоратом – у реакції від Opinion.

Приклади високоякісної дипломатії та правильного спілкування Михайло Добкін, як виявилося, може продемонструвати у контексті будь-якої теми. Ось, наприклад, як колишній «регіонал» реагує на один із численних відгуків щодо власних дописів.

А якщо пригадати пану Добкіну практично класичний ролик з його ж участю, є великий ризик не просто отримати на горіхи, але й дізнатися нові факти з історії власної родини.

Під критику народного обранця потрапляють навіть журналістські тексти. Але куди більше – ті користувачі, хто наважуються сказати щось проти думок екс-регіонала.

Ба більше, дісталося навіть екс-журналісту та народному депутату Мустафі Найєму. Вочевидь, Михайло Добкін володіє особливою здатністю через власний акаунт вираховувати родовід будь-кого. Достатньо лише дати привід.

І ще: у жодному разі не радьте пану Михайлу, як треба працювати, інакше є великий ризик отримати безкоштовну путівку в один кінець.

Увагу на особливо активну онлайн-діяльність Михайла Добкіна звернув і журналіст Сергій Грішин. За його словами, таким чином Добкін спілкується на благо міста та всіх харків’ян. Ну що там, читачі з Харкова, відчувається полегшення після такої турботи обранця?

А ось журналістка Ірина Ромалійська вирішила напряму запитати у Добкіна, як це так, адже мають бути у лідера «Християнських соціалістів» якісь християнські цінності.

Та Михайло Добкін зреагував навіть на цей допис. Щоправда, на цей раз його риторика була більш стриманою. Вочевидь, у знаки далися джентельменські манери поведінки. Чи, може, християнські, я вже заплутався. Так ось, Добкін переконаний, що «одне іншому не заважає», а «використовувати міцні слова» не є чимось гріховним. Сваритися – це просто погано, і не більш того. Так, Михайле, все не те, давайте, може, якось по-новому?

Натомість громадський активіст Сергій Стерненко впевнений, що така активність Добкіна є традиційним проявом «внутрішнього ватного жлобства» та ілюструє кращі традиції «руського міра». Пане Сергію, ну треба ж якось точніше, все ж тут мова про «християнсько-соціалістичний мір», не дарма ж пан Добкін партію створював.

Збирав реакції та заздрив піарникам Добкіна той самий Степан Коза

Залишити коментар