Понеділок, 28 вересня

У ніч на неділю український боксер Василь Ломаченко у бою за титул чемпіона світу за версією WBA переміг венесуельця Хорхе Лінареса, таким чином об’єднавши три чемпіонські пояси всього за 12 боїв, що є абсолютним рекордом. Як відреагували на перемогу нашого боксера в Україні та за кордоном – у реакціях від Opinion.

Президент України назвав переможну ніч надзвичайно успішною для всіх вболівальників боксу, а сам Ломаченко отримав привітання від Петра Порошенка телефоном. Цікаво, як вони записані один у одного в записній книжці.

До привітань долучилася й Алла Гінак, міська голова Білгород-Дністровського, рідного міста українського боксера. За її словами, «хлопець із маленького міста переписав історію світового боксу». Не вийшло і без перебільшень, адже, згідно з дописом Алли Гінак, за Василя вболівало одразу 60 тисяч його земляків, що передбачає чи не все населення Білгород-Дністровського, що на Одещині. Тут два варіанти: або міська голова свідомо гіперболізувала рівень зацікавленості своїх містян у боксі, або ж ми маємо найбільш «боксерське» місто країни.

Отримав привітання Василь Ломаченко і від міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. Останній переконаний: бій уже став історичним, оскільки наш співвітчизник установив унікальний рекорд, завоювавши чемпіонські титули у трьох різних вагових категоріях усього за 12 боїв. Схоже, навіть якщо захотіти, зраду відшукати буде не так вже й просто.

Підтримав свого друга і боксер Олександр Усик, щоправда, у своїх привітаннях спортсмен був доволі лаконічним. І правильно, Олександре, все інше вже написано, і не один раз.

Нардеп і колишній речник «Правого сектору» Борислав Береза переконаний, що краще виступити Ломаченко не міг, хоча й краще ніхто не вимагав. Ну що ж ви, пане Бориславе? А як же «завжди є, до чого прагнути» і все таке?

Схоже, долучитися до привітань з перемогою вирішив чи не кожен поважаючий себе український політик. Ось, наприклад, і народний обранець Ігор Мосійчук не зміг не додати хоча б невеличкий допис.

А комусь для втіхи та радості не потрібна була навіть перемога. Так, лідер гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець зрадів вже тому факту, що Ломаченко виправив свого тренера, оскільки той розгорнув український прапор догори дриґом.

Журналіст і головний редактор газети «Факти та коментарі» Олександр Швець теж долучився до наспівування дифірамбів українському боксеру. Хоча, буду відвертим, все це доволі справедливо.

Оцінили перемогу Василя Ломанченка і поза межами України. Так, відомий спортивний оглядач Люк Томас завпевнив, що Ломаченко – це мрія будь-якого промоутера та демонстрація того, як народжуються зірки.

А спортивний журналіст Араш Марказі написав, що успіхи, які продемонстрував Василь Ломаченко, є чимось нереальним.

Патрік Вайман, спортивний коментатор, впевнений, що у всьому спорті може не знайтися нікого з подібною комбінацією обдарованості, технічної майстерності та вміння розпізнати та підлаштуватися. Схоже, брати Кличко вже відійшли у минуле та сприймаються радше як історичний факт.


Боксер Ентоні Фаулер вирішив все ж нагадати своїм читачам, що для Ломаченка бій був не таким вже й простим, оскільки українець опинився у нокдауні, але зрештою піднявся, аби змінити історію.

Збирав реакції та проспав двобій Ломаченка та Лінареса Степан Коза

Залишити коментар