Середа, 25 листопада

Скучили за зрадами? Є гарні новини, а точніше, немаленька така зрада. Користувачі мережі активно обговорюють світлину начебто доньки президента Федерації футболу Андрія Павелка, на якому дівчинка тримає кубок Ліги чемпіонів. Схоже, після подорожі до церкви головний футбольний трофей продовжив своє «знайомство» з Україною. Як це відбулось – у реакціях від Opinion.

Фото, яке збурило український сегмент мережі Facebook, було оприлюднено в Instagram користувачем під нікнеймом liza_chaus2012, себто Лізи Чаус, доньки Катерини Чаус, з якою президент ФФу Андрій Павелко начебто перебуває у стосунках. За іншою ж інформацією, дівчина є донькою Катерини Чаус та гравця Миколаєва Костянтина Чауса. У будь-якому разі мати дівчинки не так давно була помічена на спільних фото з Павелком. Згодом, звісно, акаунт було перейменовано, а світлини видалено, однак так само, як не горять рукописи, неможливо й знищити скріншоти, зроблені обачливими користувачами.

Разом з тим в акаунті Anastasia_pavelko7777, який, вочевидь, належить рідній доньці Андрія Павелка, фото з найбажанішим футбольним кубком і досі залишається у вільному доступі. Робимо ставки, шановні, скільки ще ця світлина збережеться в акаунті Анастасії.

Реакція мережі, як і в минулому випадку з кубком, була доволі однозначною, тобто вкрай обурливою. Чи не найбільш стримано прокоментував світлину відомий волонтер Роман Сініцин, риторично запитавши, хто є татком цієї дівчинки. Вочевидь, іноді, аби розставити всі крапки над «і», достатньо лише поставити правильне питання.

А ось блогер Іван Оберемко вирішив не стримувати емоцій. За його словами, Андрій Павелко може дозволити своїй доньці зробити з кубком що завгодно, а думати про те, як поставляться до нас європейські фанати вже надто пізно, бо «код небезпеки червоний».

Засудив світлину і дипломат Маркіян Лубківський. За його словами, допоки кубок Ліги чемпіонів тягатимуть по храмах та даватимуть бавитися дітям, в очах європейців ми залишимося прототипами персонажів фільмів про російську мафію. А я думав, що історії з цінами на проживання для таких думок вже достатньо…

Футбольний оглядач Олександр Гапоненко розкритикував користувачів, які невпинно називають дівчинку зі світлини донькою Андрія Павелка, оскільки точної інформації про стосунки між ним і Катериною Чаус на сьогодні немає.

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач жартома запитав, коли будуть фото з кубком Ліги чемпіонів та домашніми тваринами друзів Андрія Павелка. Ну, пане Михайле, для цього достатньо знайти сторінки цих друзів у мережі та слідкувати за оновленнями.

Не обійшлось і без більш смішного тролінгу ситуації. Блогер Антон Ходза запропонував цілу добірку світлин, на яких зображено можливе продовження (або минуле) пригод футбольного трофею в Україні.

Збирав реакції та нічого у цьому житті не розумів Степан Коза

Залишити коментар