Субота, 5 грудня

«Приватбанк» запустив один із найпопулярніших у світі сервісів платежів Apple Pay. Відтепер власники продукції Apple зможуть оплачувати покупки, використовуючи тільки свій смартфон. Фактично це означає, що банківську картку можна залишити вдома, однак слід зауважити, що подібні технології поки що можна застосувати не всюди. Деталі про «яблучну» перемогу – у реакціях від Opinion.

Новину про появу в Україні сервісу Apple Pay повідомив на своїй сторінці міністр фінансів Олександр Данилюк. Запуск цього сервісу автор допису назвав ще одним показником того, що наш ринок є привабливим для провідних світових інноваційних компаній. Не погодитись складно, але, пане Олександре, чому ж тоді сам Apple ніяк не з’явиться у нашій країні?

Підтвердили новину і на сторінці «Приватбанку», талановиті SMM-ники якого порадили в цей день «все, на що не вистачало духу в звичайні дні»: купити дику сукню, піти до пабу чи зробити тату. Агов, керівництво «Приватбанку», ви ж там давайте хоч вихідні своїм працівникам. Добре хоч музику гарну слухають.

До речі, якщо виникли якісь проблеми з налаштуванням власного смартфону, працівники банку оприлюднили 4 головних правила, без яких не вийде підключитися до сервісу. Щоправда, чи потрібно це, якщо у «Приватбанку» не навчилися рахувати до 5?

Така новина не могла залишитися поза увагою творців фейсбукової народної творчості. «І не нужен кошельок, це канєшно тоже ок» – коротко про найбільш практичну характеристику Apple Pay.

Щоправда, технології поки що відомі не всім, тому, про всяк випадок, бажаючи сплатити своїм айфоном проїзд у метро, будьте пильні та не надто демонструйте свою зверхність над чергою за жетонами.

Звісно, не обійшлось і без дописів з ледве відчутними чи навіть невдалими нотками жарту чи сарказму. Ось, наприклад, як тимчасово окуповані території у чиїйсь свідомості не сприймаються як частина України. Ну що ж, не будемо вчити людей тут, адже найкращі вчителі завжди приходять у коментарі до допису.

А ось і власник нагороди за спостережливість.

Натомість журналіст Євген Муджирі не розділив з усіма захват від нового сервісу, оскільки для користувачів телефонів з операційною системою Android подібна послуга існує вже кілька місяців. Журналіст зізнався, що не розуміє, чому не було такого ж бурхливого обговорення під час запровадження Google Pay. Хм. Може, просто не припало на День Вишиванки?

Олександр Снідалов, активіст української громади в Нідерландах, запропонував оцінити красу ситуації: в Німеччині є Apple, але немає Apple Pay, а в Україні – навпаки. Красу оцінили, лайк не поставили, рухаємось далі.

І наостанок пропоную вашій увазі майже романтичну історію про світ без Apple Pay від блогера Дмитра Діра.

Збирав реакції та не міг встановити Apple Pay на свій Huawei Степан Коза

Залишити коментар