Четвер, 26 листопада

Українська тенісистка Еліна Світоліна вдруге перемогла на престижному турнірі серії WTA Premier 5 в Римі. У фіналі вона буквально розгромила першу ракетку світу Сімону Халеп. Ця перемога принесла українці вже 12-й титул у кар’єрі. Детальніше про успіхи нашої спортсменки – у реакціях від Opinion

Сама Еліна Світоліна на власній сторінці практично не коментувала перемогу, лише подякувавши Риму та додавши кілька світлин.

Президент України зазначив, що своєю перемогою Світоліна встановила новий національний рекорд. Вочевидь, йдеться про рекорд за кількістю трофеїв на вищому рівні серед українських тенісистів, який належав колишньому тенісисту Андрію Медведєву. Однак очевидно, що це далеко не остання перемога української спортсменки, з чим погодився і Петро Порошенко.

Трохи більше деталей про перемогу Еліни опублікували на сторінці федерації тенісу України. Повідомляється, що в першому сеті домінування українки було абсолютним, однак у другій партії справи йшли вже не так легко. Але це не завадило нашій спортсменці другий рік поспіль перемогти у фіналі Симону Халеп.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов також приєднався до привітань. За його словами, феноменальна боротьба Еліни за титул найкращої тенісистки світу – це один із найбільш захоплюючих спортивних сюжетів сьогодення. Нині Світоліна займає четверту сходинку світового рейтингу. Ну що ж, будемо сподіватись, що Міністерство підтримає тенісистку не лише у Facebook.

 

Не відмовив собі у нагоді «доторкнутися до прекрасного» і лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Загалом, його привітання мало чим відрізнялися від минулорічних, коли Світоліна так само зустрілася у фіналі з Симоною Халеп.

Привітав Еліну і народний депутат Сергій Рибалка. Щоправда, з граматикою у народного обранця є деякі проблеми. Чи, може, це з тієї рубрики, де «вибачте за помилки, я просто швидко пишу»? Цілком можливо, адже збережений час можна витратити та добробут країни. Чи знову наплутав?

Своїми враженнями про перемогу української тенісистки поділився і журналіст Євген Будерацький. Автор допису також нагадав, що наступної неділі стартує один із чотирьох головних турнірів сезону – відкритий чемпіонат Франції «Ролан Гарос», а тому можна вважати, що Світоліна пройшла генеральну репетицію на відмінно. Непогана така репетиція, правда ж? Ну що ж, тоді чекаємо на нові перемоги та тримаємо кулаки.

Збирав реакції та лайкав усі фотки Еліни Степан Коза

Залишити коментар