Вівторок, 1 грудня

Сміялися над можливим президентством Вакарчука чи Зеленського? Виявляється, це був не кінець. Про наміри балотуватися на пост президента розповів народний артист України Іво Бобул в ефірі одного з українських телеканалів. Ба більше, допомоги на шляху до омріяного крісла співак має намір попросити… у Дональда Трампа. Більше смішного та (не)важливого – у реакціях від Opinion.

Аби не перетворювати вашу улюблену рубрику на одні лише жарти користувачів, спочатку почнемо з доволі (або більш-менш) серйозних коментарів. Так, наприклад, політичний експерт Олексій Мінаков переконаний, що Іво Бобул своїм рішенням може помітно вдарити по електоральному полю кандидатур Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського, оскільки ті можуть «спрацювати» лише в «стерильних» умовах запиту на нові обличчя, коли немає аналогів. У цей момент десь задоволено посміхається один Олег Винник.

А ось журналістка Валерія Івашкіна впевнена, що президент Іво Бобул – це спосіб потролити Вакарчука та висміяти ідею висування кандидатури співака на пост президента. Сама ж технологія, вочевидь, свідчить про те, що хтось десь почав нервувати. Ну що ж, імовірно, нервують усі, хто не вміє співати, треба ж якось відповідати конкурентам.

Політичний консультант і екс-нардеп Віктор Уколов взагалі припустив, що Іво Бобул – це проект, який працює на Юлію Тимошенко. Мабуть, апогеєм такої співпраці стане виконання Бобулом пісні «Чому розплетена коса». А поки чекаємо.

Письменник Андрій Кокотюха повідомив, що подібні новини вкотре доводять, що українську державотворчу політику громадяни ототожнюють із шоу-бізнесом, а сам Іво Бобул у ролі президента – це приклад нівелювання високої посади. Хм. А як же допомога Трампа? А іменний номер у готелі в Чернівцях? Це вам не Вакарчук якийсь все ж…

Однак, перед цим письменник все ж не стримався і пожартував. Мовляв, в останній момент свою кандидатуру висуне… Олег Винник. А знаєте, мої колеги вже писали про секрети його успіхів та потенційну аудиторію. Тому жарти жартами, пане Андрію, а краще перехреститися.

Волонтер, громадський активіст і блогер Назар Приходько пригадав потенційному кандидату в президенти один відеозапис. Так би мовити, «бойовий гімн». Що ж ви так, пане Назаре, на святе, на Бобула. Розбиваєте серця шанувальників. Хоча, сподіваюсь, аудиторії у вас все ж різні.

І не обійшлося без жартів від Назара Приходько. Лише цікаво, чи хтось повірить у таке? Бо як жарт цінності допис немає, а через це може кимось сприйнятися за правду. Піти пісень Бобула послухати, чи що?

І як же без традиційної фейсбукової творчості? Ось вам, у вірші все, що треба знати про нового кандидата. «Він імпозантний і красівий, надійний, впевнений мужчина», які ще якості потрібні очільнику країни?

А ось журналістка Ольга Лень, зрозуміло що із сарказмом, застерегла когось від заяв про відсутність вибору. Ось вам і Вакарчук, і Зеленський, і Винник із Бобулом. Слухайте, а так і гурт утвориться. Щоправда, хтось один може трохи хрипіти в мікрофон. Але ж то таке.

Однак на цьому користувачі мереж не зупиняються, жартуючи, що наступним до цього супергурту може приєднатися й співак Монатік. Так би мовити, аби точно охопити всіх виборців. То, може, їм просто створити окрему співочу партію? «Молоді вовки», наприклад. Я б послухав.

Жарти – це, звісно, добре, але все ж треба бути обережними. Бо, на думку письменниці Євгенії Чуприни, у цій країні навіть у Бобула є всі шанси пройти… Це спеціальні драматичні три крапки, аби ви відчули увесь біль, що наповнив серце вашого улюбленого автора.

Збирав реакції та переконався, що пісні Винника – це не так вже й погано, Степан Коза

Залишити коментар