Неділя, 27 вересня

Неочікувана смерть, а згодом не менш раптове воскресіння російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка – головна тема останньої доби серед користувачів мережі Facebook. Розпач і горе зненацька змінилися на радість та здивування, а згодом конвертувались у численну кількість жартів, мемів і карикатур. Найкраще з усього – у реакціях від Opinion.

Аби випередити прихільників і поборців морально-етичних законів та поглядів, додаю скріншот допису, який опублікував Аркадій Бабченко. «Воскреслий» журналіст сам запропонував ділитися жартами та мемами, аби разом посміятися над ситуацією. Сказано – зроблено! А ваш покірний слуга Степан Коза відібрав найкращі з тих, якими поділилися користувачі мережі, безкоштовно, без смс і реєстрації. Поїхали!

Автори жартів використали, здається, всі можливі прийоми. Аркадій Бабченко встиг побути у ролі Ісуса, перетворитися на героя відомого мультсеріалу та навіть стати фактично Аркадієм Сноу, улюбленцем прихильників серіалу «Гра престолів».

А є серед  наших читачів фанати Шерлока? Тоді тримайте.

«Щупальці руського міра» замовляли? Підпишіться та заберіть.

А відома фраза «Термінатора» набула нового формату та смислу.

Пам’ятаєте нібито фоторобот вбивці, який поліція розповсюджувала у рамках спецоперації? Так ось, деякі користувачі помітили неабияку схожість зображеного чоловіка з, м’яко кажучи, не найбільш добросовісним журналістом України. Чи не України?

Однак у пана Шарія є не менш відомі, але більш поважні конкуренти.

Не менш смішним є стьоб над так званою екс-прокуроркою анексованого Росією Криму Наталією Поклонською.

Але, як виявилось, це не єдиний жанр із політичним забарвленням.

Над цим особисто я сміявся дуже довго.

І, повірте мені, якоїсь миті здалося, що жарти та меми взагалі не мають кінця.

Збирав реакції та ревів, як Дніпро, Степан Коза

1 комментарий

  1. Аркаша, ты в Украине! А украинцы умеют пошутить над собой и соседом, как никакая другая нация, при ЛЮБЫХ обстоятельствах, — чтобы хватало сил вместе жить, любить и творить добро. Поэтому, нашу нацию не одолел ни Гитлер, ни Сталин, а кремлевский упырь и подавно. Спасибо, ты сделал нам ДЕНЬ, будь живой и здоровый !!!
    СБУ — уже «на 5+».

Залишити коментар