Вівторок, 29 вересня

Народний депутат і лідер Радикальної партії Олег Ляшко цієї суботи, 2 червня, взяв офіційний шлюб зі своєю цивільною дружиною Росітою. За словами головного «радикала» країни, церемонія відбулася в одному з РАДСів столиці. Щоправда, у мережі це обговорювали не так активно, як освідчення Ляшка, яке відбулося 8 квітня. Далі – у реакціях від Opinion.

Сам Олег Ляшко розповів про своє весілля доволі небагато, мовляв, ось вона, нова українська сім’я, а також побажав більше щасливих сімей і дітей в нашій рідній країні. Ну що ж, пане Олеже, якщо всі будуть чекати по 20 років, то щастя ще не так близько.

Цілком очікувано не обійшлось і без привітань колег та однопартійників. Ось, наприклад, нардеп Андрій Лозовий зізнався Олегу та Росіті у коханні та привітав, за його словами, від щирого серця. Будемо чесними, не привітати очільника твоєї партії – це було б навіть трохи дивно.

Валентина Руденко, заслужена діячка мистецтв України, також приєдналася до привітань. Складно навіть точно сказати, чого у Facebook було менше: жартів чи привітань від «радикалів». Схоже, бажаного ажіотажу весілля все ж не викликало.

До жартів (особливо, коли це «жарти») треба підходити поступово. Тому почнемо з допису політичного експерта Миколи Спірідонова, в якому гумору взагалі немає. Хіба що можу припустити, що гірко стало самому пану Миколі. Але ж то таке.

Та не думайте, що політичні експерти не вміють жартувати. Ось допис Дмитра Джангірова, журналіста і політолога. Не те, щоб дуже смішно, але за спробу варто похвалити.

На мій власний подив, привітали Олега Ляшка навіть у студії «Квартал 95». Щоправда, не без властивого для Зеленського та команди стьобу. На трійку, звичайно, але зарахуємо. Бо далі жарти будуть ще гіршими.

 

Ось, наприклад, класичний та найбільш очікуваний жарт про… нареченого. Увага! Якщо ви збирались теж так пожартувати, будь ласка, не треба. До вас це зробили приблизно кілька десятків людей.

Окремий сегмент жартів про весілля Ляшка – 20 років очікування. Бажано, звичайно, також не повторювати це у реальному житті.

А ось щось новеньке та свіженьке – це вже майже бородаті аналогії зі «смертю» Аркадія Бабченка. Мовляв, весілля «радикала» – спецоперація СБУ. Я, звісно, не сумніваюсь у професійності наших правоохоронців, але ж не 20 років готуватися, правда ж?

А якщо додати до СБУ ще Лозового, реальну жінку та лотерейні квитки, вийде абсолютно довершений (щоправда, незрозуміло, з якого боку) Ляшко-жарт.

Але, як виявилось, хіт-парад «жартів» відбувся не лише в мережі, а й, на думку блогера Артема Малдера, серед редакторів стрічок. Усі ми люди, пане Артеме, всі ми можемо грішити.

І наостанок, аби все ж не вбивати віру в існування почуття гумору, допис від моїх улюблених представників фейсбучної народної творчості. «Вже і Ляшко женився даже, а в тебе даже тьолкі нєт», – додавати нічого, думаю, не варто.

Збирав реакції та тренувався правильно казати «скотиняки» Степан Коза

Залишити коментар