Вівторок, 29 вересня

Promprylad. Renovation – я працюю на заводі

Ревіталізація старих промислових зон і будівель – питання, що є актуальним для багатьох країн сучасного світу. Тоді, коли занедбані масиви територій більше не відповідаюсть своєму функціональному призначенню, важливо швидко та безболісно наділити їх новими сенсами й оновити вимоги до ефективності.

Таким шляхом пішли автори соціального проекту Promprylad. Renovation – платформа «Тепле Місто», громадська організація «Інша освіта» та інші. Метою було створення в одному з приміщень івано-франківського заводу «Промприлад» кластеру для організацій, діяльність яких пов’язана з одним із чотирьох напрямків: освіта, урбаністика, нова економіка, мистецтво.

Promprylad.Renovation вже понад два місяці успішно працює в тестовому режимі та на цей момент вміщає в себе коворкінг, галерею сучасного мистецтва, урбаністичну лабораторію та школу робототехніки для дітей.

У майбутньому автори проекту планують розширення його території та більш широке залучення місцевого населення до участі в розвитку міста. Таким чином завод промислових приладів, що нараховує вже більше ста років існування, стає генератором сучасної творчої енергії, здатної створювати і змінювати культурні й соціальні патерни міста.

Фото і текст: Саша Населенко

Залишити коментар