Субота, 5 грудня

Україна, згідно з відомостями індексу глобальної конкурентоспроможності Global Competitiveness Index, посіла у світовому рейтингу якості доріг 130-те місце із 137-ми. Ця новина вже активно форсується у вітчизняному Facebook, зрадофіли радіють і відкривають шампанське. Як все насправді – у реакціях від Opinion.

Дійсно, відповідно до рейтингів на сайті, Україна ледве випередила Парагвай, Мадагаскар і ще 5 країн. Однак і ті, хто опинився вище нашої країни, набрали не набагато більше балів.

А ось у лідерах опинилися дороги ОАЕ, Сінгапуру, Швейцарії та інших країн.

Єдине, про що не дуже поспішають писати наші улюблені зрадофіли, – це рейтинг України за іншими показниками на тому ж сайті. Заради справедливості: у загальному рейтингу розвитку транспортної індустрії Україна посіла 87-ме місце. А це звучить вже не так зрадливо, чи не так?

Зіпсувати настрій зрадофілам вирішив відомий блогер Антон Ходза. Провівши відверто нехитрі маніпуляції, він дізнався, що висновки робились… внаслідок опитування представників бізнесу. Тобто різним людям-бізнесменам просто дали можливість оцінити кілька аспектів країни: дороги, клімат, податки тощо. І що? І вони просто виставили оцінку від 1 до 7. Репрезентативненько.

Таким чином, виходить, що слова ста українців просто перетворилися на одну з найнижчих позицій рейтингу. А слідом за ними наші вітчизняні ЗМІ поспішили подати феноменальну новину: українські дороги визнані найгіршими в світі. Тому, любчики, що нам залишається? Читати Антона Ходзу та Степана Козу, не інакше. До біса ті рейтинги.

Коментуючи результати диванного розслідування Антона Ходзи, блогер і волонтер Serg Marco додав, що теж взяв би участь у подібному опитуванні. Щоправда, щодо правдивості українських журналістів та ЗМІ. Ну, раз така гулянка, то я б міг оцінити почуття гумору українських блогерів.

Письменник і перекладач Остап Українець також розкритикував результати рейтингу, оскільки жодного порівняння якості чи чогось подібного не було. За словами пана Остапа, «про рівень зради в свідомості громадян це опитування реально свідчить краще, ніж про якість доріг». Ну, і без «наїздів» на журналістів не обійшлося, звісно. А чому? Бо заслужили, козляки.

А ось журналіст і головний редактор газети «Факти та коментарі» Олександр Швець зізнався, що найбільше його образило те, що у «змаганні» нас випередив «якийсь там Мозамбік». Не якийсь там, пане Олександре, а менш зрадолюбський. Ви ж головний редактор, скульптор статей та заміток, лідер громадських думок. Ех.

Де ж ті зрадофіли, поціновувачі краху перемог і здобутків, про яких я пишу? А ось, будь ласка, зрадофіл «обикновєнний». Дивіться самі: гроші знову будуть розкладені по кишеням, писати треба до ООН, нам створили ГУЛАГ тощо. Несіть цього пана до музею, хай наступним поколінням буде, на чому вчитися.

А ось кращий піар – це піар на випередження. На сторінці фейкового пародійного персонажу Юрія Жаботюка «відзвітували» про покращення доріг: на ґрунт нанесли розмітку. Це настільки прекрасно та смішно, що було б ще більш прекрасним, аби не ставало трохи сумно. А раптом хтось зробить із цього новину?

Збирав реакції та не уналежнював себе до більшості журналістів прекрасний Степан Коза

1 комментарий

Залишити коментар