Вівторок, 29 вересня

Народні обранці ухвалили раніше ветований президентом законопроект «Про дипломатичну службу» із пропозиціями голови держави. Усього за проект закону проголосували 226 нардепів. Чи є чому радіти та на що очікувати – у реакціях від Opinion.

Якщо вірити президенту, то сьогодні дипломати отримали новий сучасний Закон, який відповідає світовим стандартам, а тому дипломатична служба стане більш ефективною, відкритою та професійною. Ух. Спробуйте тепер, шановні дипломати, не працювати на повну, бо за вас тут вже наобіцяли.

Перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко взагалі назвала цей день святом. А чого б і ні: цього ж дня ухвалили і Закон про антикорупційний суд. Шкода, що на цих двох перемогах закінчили, гарний же темп набрали, можна було ще розігнатися на кілька законів чи хоча б законопроектів.

Ну не міг вас Степан Коза залишити без зради. А то що б потім було? Ось, пані народна депутатка Оксана Сироїд поспішила наголосити, що депутати послідовно нищать парламент, голосуючи за його залежність від президента. Ну от класика, чисто класика, у кожній реакцій хоча б одна така ягідка зради, але відшукається. Але ж це й добре, тримаймося в тонусі, не перемогами єдиними!

Зовсім протилежно відреагувала на успішну для нардепів новину народна обраниця Оксана Юринець. Вона жартома запропонувала винести на голосування ще й зняття депутатської недоторканності. От ви, пані Оксано, жартуєте, а треба було запропонувати. Може, на куражі й за це б проголосували.

Ганна Гопко, народна депутатка, громадська діячка та журналістка, схоже, вирішила зробити дещо простішим життя журналістів і дуже докладно пояснила, що, як, чому і коли зміниться з ухваленням Закону про дипломатичну службу. Серед головних змін – запровадження змагальності працівників дипслужби, підвищення вимог до дипломатів, закріплення можливості встановлення ненормованого робочого дня за кордоном і ще багато-багато всього, що ваш покірний Степан Коза вирішив даремно не передруковувати.

Збирав реакції та мріяв про вихідні Степан Коза

Залишити коментар