П'ятниця, 25 вересня

Популізм знову в моді! Він зможе чудово підійти під ваші перевиборчі агітації, доволі гармонійно виглядатиме на зустрічах з електоратом, однак найкраще його поєднувати із зовнішньою рекламою. Після забутого багатьма «Українського прориву» команда Юлії Тимошенко вирішила повторити практику гучних заяв численними білбордами чи не в кожному місті та заявила: «Вона має новий курс» для країни. Куди і за скільки – у реакціях від Opinion.

Шановні кияни, будьте особливо обережні: Юлія Тимошенко незабаром проведе цілий форум «Новий курс України», мовляв, тільки системні зміни можуть все виправити. Дуже прошу вас: ходіть обережно, аби не встати ненароком у цей курс. Знайте, охочих це зробити свідомо й так немало. Тим паче зараз, коли Юлія Володимирівна так вдало косплеїть Уляну Супрун.

На думку політичного експерта Олексія Мінакова, анонсований Тимошенко форум є звичайною оболонкою, за якою ховається політтехнологія, направлена на інтелектуальну аудиторію. Фахівець цілком логічно запитав: а який новий курс? Зміна інтеграції, курсу на ЄС і НАТО? Повернення до дружніх стосунків із Росією? Ох, пане Олекію, тепер мені здається, що на найбільш рекламований форум останніх років вас не пустять. Хіба ж можна робити такі спойлери?

Подібними думками поділився і народний депутат Володимир Ар’єв, наголосивши, що нам пропонують новий курс із білбордів за сотні тисяч доларів. А все нове у виконанні пані Тимошенко, на думку нардепа, є насправді старим, яке країна поволі починає забувати. Ну і нехай! А хто старе пригадає, тому коси пообрізаєм. Ото я веселий, це ж ніхто ще так, мабуть, не жартував.

Визначив напрям «нового курсу» Юлії Тимошенко і політичний консультант і екс-нардеп Віктор Уколов. Усе, як кажуть, зрозуміло на картинках, навіть читати не потрібно.

Активіст і доброволець Олександр Хаджинов поділився просто максимально універсальною світлиною, на якій часом варто лише змінювати обличчя, а текст – нехай лишається, з талантом ж написано, від душі.

Не можу не поділитись і майстерним порівнянням від журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача. І дійсно, просто не в той бік пливемо. Ех, Юлю-Юлю, що ж ви так поверхнево все, що за три скріншоти всю стратегію порозкривали.

А що, думали, більше ніхто ніяк не пожартував? Пф, пожартували, звісно, та ще й як однаково, тільки гляньте!

Збирав реакції та не хотів забагато писати про Неї Степан Коза

6 комментария

  • Степан Коза on

   На жаль, це і не стаття, а огляд реакцій. Я розумію, що в це важко повірити, і перший час ваше життя не буде таким, як до цього. Але тримайтесь. Ви завжди можете написати мені в коментарі чи на фейсбук, з радістю побуду психологом та поверну вам віру в статті та українську журналістику.

 1. ОМінаков: «хочеьтся плакати крокодилячими сльозами»- далі не читав. Крокодилячі сльози — фальшивий, нещирий вираз емоцій, лицемірний плач задля вдавання співчуття та/або горя.- пише вікіпедія. Мінаков, міг не знати справжнє значення цього вислову. І сходу згадую байку Крилова Слон і Моська: «Ай, Моська! знать, она сильна,
  Что лает на Слона!» Хто тут Слон, а хто Моська рішать вам.

  • Степан Коза on

   А тепер перечитайте допис Мінакова знову. А ще погугліть, що таке іронія, сарказм, гіпербола та інші прекрасні слова. З ними жити та сприймати навколишній світ трохи легше 🙂

 2. Умиляют фотки Юли с Путиным 10 летней давности. А почему бы не написать сколько заводов ПОРОШЕНКО плодотворно работают в России сейчас, во время войны.
  Станет Юля президентом и вы будете так же облизывать её, как сейчас Пороха.

  • Степан Коза on

   Пані Валентино! Я так радий новим коментарям до своїх текстів, що просто передати не можу. Якщо дасте пруф, де я чи хтось з моїх колег когось «облизує», обіцяю тролити Тимошенко трохи менше. Хоча ні, кого я обманюю, це поза моїми можливостями. 🙂 Тому просто чекаю на пруфи 🙂

Залишити коментар