Середа, 23 вересня

Українські магазини знову опинилися в центрі скандалу. На цей раз фігуруватиме в нашій історії інтернет-крамниця Stylus.ua, де маркетолог Роман Рибальченко придбав електронну книгу, яка згодом виявилась викраденою. Думаєте, на цьому все? А ні, замість вирішення цієї ситуації власник магазину… накинувся на покупця з кулаками. Більше про класику спілкування з клієнтами у реакціях від Opinion.

Сам Роман Рибальченко опублікував доволі розлогий допис, у якому й розповів про конфлікт із магазином Stylus. За його словами, книжка мала стати подарунком, однак на сайті виробника прив’язати пристрій до акаунту не вдалося: з’явилося повідомлення, що рідер крадений. Далі, якщо вірити авторові допису, просто феноменальна робота колл-центру магазину: вони не консультують, про Амазон взагалі не чули, напишіть на пошту. Одним словом, вся краса вітчизняних колл-центрів в одному діалозі.

Далі – щасливий збіг для покупця: він опиняється неподалік від власника магазину.

Після листування власник все ж погодився зустрітися з Романом Рибальченком, однак замість діалогу завітав із «методичними ударами кулаком у брову».

Але і це не фініш! Навіть старт, як казала пані Ліна Костенко. Упродовж другої зустрічі покупця та власника магазину другий наголосив, що спілкувався з потерпілим… як чоловік із чоловіком. На цьому моменті я стоячи плескаю в долоні, дипломатичні навички – рівень Бог.

За словами товариша Романа, Михайла Щербакова, який і мав стати власником «нової» електронної книги, спершу здавалося, що потерпілий просто потрапив в якийсь незручний життєвий контекст. Ага. А потім власник магазину потрапив йому в незручну брову. Ну, життя таке, це треба розуміти.

А ось на сторінці самого магазину Stylus запевнили, що для них клієнт завжди правий, а тому йому одразу запропонували замінити гаджет або повернути гроші. Подальші події компанія коментувати відмовилася з огляду на дві причини. Перша (увага, не жартую) – це не стосується діяльності компанії. Вже смішно, правда? А друга… Роман Рибальченко – клієнт, і він завжди правий. Допоможіть, будь ласка, Степану Козі знайти логіку в цих словах.

Експерт ринку праці Сергій Марченко нагадав, що це далеко не перший випадок, коли українські компанії максимально зневажливо поставилися до покупців. Варто пригадати хоча б не таку вже й далеку історію з «Цитрусом». Що робити? Експерт каже, що треба «зробити їм боляче». Добре, що хоч деталізував, що йдеться про відмову від покупок. А то деяким тільки дай команду. А я думав, що найболісніше – це одна зірочка на Facebook.

Без очікуваних жартиків, звісно, бути не могло. Ось і музикант Іван Марунич перед нібито походом до магазину попросив друзів порекомендувати йому експрес-курси з бойових мистецтв. На трієчку, Іване, на трієчку жартуємо.

Але буду чесним, другий жарт музиканта все ж справив на мене хороше враження. Уявіть, хлопець нібито влаштувався на роботу в магазин Stylus на посаду антикризового менеджера та… фітнес-тренера. От вмієте ж, пане Іване, коли хочете. Ставлю п’ять, за семестр – чотири.

Піарник Володимир Дегтярьов назвав Stylus новим «Цитрусом» та покликав потерпілого разом займатися джіу-джитсу. Схоже, компанії, що підторговувала краденими рідерами, слід задуматися про гідну відповідь. Скільки там у нас ще охоронних служб без роботи?

Блогер Вадим Фульмахт прокоментував сам конфлікт доволі поверхнево, але додав, що магазин найняв ботоферму для свого захисту, а у коментарях до допису постраждалого з’явилося чимало тез про «все не так просто», «щось тут не так» і тому подібне. Совпадєніє? Нє думаю.

Короткий опис ситуації виглядає приблизно так.

Журналіст Петро Терентьєв запевнив, що і Stylus не вперше продає вкрадену техніку. Тому визначити, що є більшим «дном» – «Цитрус» чи Stylus – складно.

Неприємний досвід із компанією мав і блогер Антон Ходза. Йому намагались «напарити» телефон молодшої моделі за ціною старшої. Після цього історія зі, скажімо, емоційним директором виглядає доволі логічно. Прогрес, еволюція, розвиток.

Саму подію встигли навіть охрестити «найголоснішим скандалом в історії українського ecommerce», додавши, що деякі власники компанії ще живуть у всесвіті «Бригади». То, може, вони всі просто з першого класу разом?

Збирав реакції та лупав сю скалу Степан Коза

Залишити коментар