Неділя, 29 листопада

Київські співробітники поліції завадили керівнику консульського відділу російського посольства в Україні сісти п’яним за кермо. Про це повідомила журналістка Олена Лунькова. За її словами, консул Іван Заворін вживав алкогольні напої в одному зі столичних ресторанів, а після цього (боже, як неочікувано) сів за кермо автівки з дипломатичними номерами. Далі про подвиги «сусіднього» народу – в реакціях на Opinion.

Все почалось доволі символічно та тривіально: російський консул в Україні вирішив випити та поїсти в грузинському ресторані. Після того як журналістка Олена Лунькова помітила, що пан консул сів за кермо, вона зі своїм супутником поїхала з ним, водночас викликаючи поліцію. Робіть ставки, панове. Великий штраф за водіння у нетверезому стані? Слізливі прощання з водійським посвідчення? Ха-ха. Заворін просто пішов собі пішки. Все. Продовження не буде.

Чому так? Знаходимо відповідь на сторінці спільноти «Київ Оперативний»: є така «крута» для нас і «крута» для всіляких російських послів штука, як Віденська конвенція, завдячуючи якій складати протоколи на подібних водіїв-послів-консулів не можна. Будете сміятись, але навіть евакуювати залишену автівку також ніхто права не має. Ну і що, що стоїть та заважає. Ну і що, що Заворін просто пішов від поліції. Вже б хоч ляща хтось прописав, не так було б образливо зараз.

Чудово всю цю ситуацію ілюструє допис блогера та журналіста Євгена Кузьменка. Недоторканна «Посольська» горілка. Реву та стогну, Дніпро вже заздрить.

Трохи модифікував посаду пана Івана Задоріна відомий волонтер та блогер Роман Сініцин, назвавши того «керівником консульського відділу мокшастану». Ну що ж, дивився, мабуть, мужик якийсь там «чемпіонатик світу» та й випив з горя. Та не все так погано, друзі! Пам’ятаєте про команду добра та радості? Вони вже приготували відра зі спеціальним подарунком для пана консула. Чекаю фоточок.

Журналістка Мар’яна П’єцух також поділилася цією новиною. Зокрема у передруківці слів Олени Лунькової важливим є перші слова, які натякають: вони вбивають нас не лише на Донбасі, вони стають потенційними вбивцями навіть за кермом у столиці. Що там, Віденська конвенція? У Степана Кози свої конвенції та свої правила. Все дуже просто, про таких «умєльцев» треба знати всім, навіть якщо всілякі Авакови-Геращенки про це ані слова не написали.

Збирав реакції та мріяв долучитися до команди добра та радості Степан Коза

Залишити коментар